bds-370 czy avr70+hkts30

starx

New member
Znów zawracam głowę, ale im dłużej czytam i przeglądam tym więcej mam wątpliwości. Więc do rzeczy: zastanawiam się nad wyborem między jak w tytule, mój kącik tv wygląda następująco
91211640.jpg

ponieważ nie zależy mi zbytnio na odtwarzaczu blu ray (już posiadam) bardziej skłaniam się ku opcji nr dwa tylko nie do końca jestem przekonany czy jest sens montować tylne głośniki które musiały by być zamontowane na tej ścianie na której stoi sofa, ponieważ siedziałoby się praktycznie z głową przy głośniku. Z racji miejsca zamieszkania nie mam możliwości odsłuchu będę kupował przez internet. Nie jestem jakimś audiofilem. Zestaw ma służyć głównie do oglądania tv (n-ka) - 60%, muzyka -20% oraz film 20% (bluray, komputer). Na inny amplituner nie bardzo mogę sobie pozwolić ze względu na wymiary wnęki ,w któręj będzie stał. Głośniki hkts 30 też jak najbardziej mi odpowiadają ze względu na gabaryty, większe musiałbym upchnąć na meblach praktycznie pod sufitem (a to zupełnie bez sensu). Uprzejmnię proszę o pomoc w wyborze a i konstruktywny komentarz mile widziany;)
 
Ostatnia edycja:

starx

New member
Dzięki za podpowiedź. A jak uważasz jest sens montować głośniki surround? Czy na wejściu dać sobie z nimi spokój i zostawić tylko lewy, prawy, center i sub? Swoją drogą szkoda że nie można kupić tylko tego bez tyłu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

starx

New member
Co do amplitunera jestem zdecydowany na AVR 70. Natomiast zastanawiam się czy zamiast gotowego zestawu hkts 30 nie zainwestować w jakieś niewielkie głośniki podstawkowe typu mission mx1 i zbudować sobie lepszy przód? Ponieważ tył, w moim przypadku, chyba nie do końca ma sens.
 

orzech85

New member
Ten avr70 to nowy sprzęt i jeszcze nie ma o nim zbyt wiele opinii. Może warto było wziąć coś sprawdzonego w podobnej klasie.

I od razu pytanie. Jakie są różnice pomiędzy AVR 70 a AVR156?
 

Amra Lew

New member
Bez reklam
Co do AVR70 to nasi forumowi spece mieli go testować ale jakoś cisza a czekam żeby znów wykupić sobie dostęp do klubu :)
 

starx

New member
a gdzie? bo z tego co wiem to można kupić same satelity lub sam subwoofer, natomiast nigdzie nie znalazłem opcji żeby kupić sam center lub komplet bez tyłów
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry