BD player ASUS BDS 700 / 500

D

Deleted member 121090

Guest
Mam problem z moim Asusem. Wczoraj nie otworzył płyty BD. Wypożyczyłem sobie Ocalonego i nic z tego. Mieli, mieli pokazuje tylko planszę o zakazie kopiowanie a potem licznik wraca do zera i już dalej z samym filmem sobie nie radzi. Jutra pakuję i wysyłam do serwisu albo sklepu.
 

adique

New member
Witam
Panowie również jestem posiadaczem Asusa BDS 700 i po zmianie oprogramowania ,nie czyta mi płyt dvd tz."Region płyty niezgodny z regionem odtwarzacza" Oczywiście próbowalem sekwencji zmiany regionu ze strony videohelp (odtwarzacz nie reaguje) ale chyba coś robię nie tak,ktoś z kolegów poradził sobie z tym problemem?
pozdrawiam
 

adique

New member
Nie, z allegro nie , ze sklepu internetowego ,byla na ten model promocja, sklep redcoo.... albo alternat...
jak dobrze pamietam ,musialbym sprawdzić
 
D

Deleted member 121090

Guest
Mój też był z redcoona. Nie przeczytał jednej płyty, wysłałem do reklamacji do redcoona, bo serwis go nie przyjął bezpośrednio ( był spoza naszej dystrybucji). Redcoon ściemniał jak tylko mógł, ale po 1,5 miesiąca w końcu przyznał, że go nie naprawią. Dostałem zwrot kasy.
 

3echo

Member
Bez reklam
Jak się nie mylę to oni chyba mają sprzęt nie z polskiej dystrybucji.Choć przyznam,że sam tam kupowałem i nie było żadnych problemów,z tym,że nie musiałem nic reklamować.
 
Ostatnia edycja:

booss64

New member
Witam, mam zamiar kupić ten odtwarzacz, ale mam kilka pytań:

1. czy w dalszym ciągu jest wolny od cinavia

2. czy ma wbudowaną przeglondarkę www

3. czy otwarza pliki (mp3, avi, mp4 itd.) z folderów ciągiem jeden po drugim i czy można tworzyć play listy

4. czy odtwarza pliki mp4, mkv, m4 z płyt dvd

za odpowiedzi z góry dziękuję
 

pytol

New member
Podpinam się pod pytanie, ale to co najbardziej mnie interesuje to Cinavia, prośba o info czy na tym odtwarzaczu po 20 minutach również jest odcinany dźwięk?
 

bluray

Banned
Nadal wolny od Cinavia.
Ale gdzie można go kupić ?
ad 2 - nie ma ale ma kilka serwisów YT, Picassa
3 - tak
4 - tak nośniki (BD DVD ) z plikami są widziane jako data disck


Chyba jest to jedyny na rynku BD player czytający BD ISO z pełną obsługą menu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry