Battlefield Bad Company 2

gadulinho

New member
Bez reklam
I kolejny raz się na EA nie zawiodłem :kom:

Coś mi się to strasznie długo ściągało, a Wam?
Chyba ostry atak został przypuszczony wczoraj na PSN.

Pozdrawiam,

Mnie też ściągało się strasznie długo.
Co do BC2, to grało mi się nawet fajnie, lepiej niż w bete (może to ta zimowa otoczka - lubię takie klimaty ;)). Fajna sprawa z tym silnikiem, który daje możliwość niszczenia otoczenia, no i sterowanie całkiem przyjemne (nie to co K2, choć nie tak fajne jak w MW2) :)
Ponoć w DLC ma wyjćś dodatek, który da nam CO-OPa, wie ktoś coś na ten temat ? Czy to będzie co-op przez sieć czy na 1 konsoli jak w RE5 ?
 

ps_user

New member
Bez reklam
Jak na razie, to jeden dłuuuugi minus. Demo zaliczyło zwiechę podczas gry, a to dobrze nie wróży pełnej wersji. Jedynka się często wieszała i do tej pory nie dano jej łatki. Trochę "Je-na-da" jak na takiego wydawcę.

A tak przy okazji, można by reklamować grę z powodu błędów jakie zawiera?:confused:
 

gadulinho

New member
Bez reklam
No, dziś pograłem parę godzin i gra jak dla mnie świetna. Jeżeli tak jak mówią do wydania pełnej wersji jeszcze sporo poprawią to będzie cacy :)
 

mietek099

New member
Jak na razie, to jeden dłuuuugi minus. Demo zaliczyło zwiechę podczas gry, a to dobrze nie wróży pełnej wersji. Jedynka się często wieszała i do tej pory nie dano jej łatki. Trochę "Je-na-da" jak na takiego wydawcę.

A tak przy okazji, można by reklamować grę z powodu błędów jakie zawiera?:confused:
Osobiście trochę grałem w betę i od dziś w demko i ani razu zwiechy nie doznałem. Zresztą co ma demko do pełnej wersji ? Jak już wcześniej pisałem, dla mnie to must have i król w konsolowych FPS'ach ;]
 

ps_user

New member
Bez reklam
To ma, ze jak pisalem, 1sza czesc tez zaliczala regularne zwiechy. Skoro beta sie wiesza, demo po kilku chwilach gry, to cos nie tak. Konsole mam juz druga wiec wykluczam przyczyne hardware'u!
 

mietek099

New member
Jak sama nazwa wskazuje jest to wersja beta. Demo to też nie jest jeszcze full więc poczekajmy do premiery. BTW jedynka też mi się nie zwieszała.
 

ps_user

New member
Bez reklam
Oczywiście wieszanie miało miejsce tylko w multi, w którym spędziłem wiele czasu (17d,16h,40min). :roll: Wiem że nie tylko mi się haczyło, bo często znikali ziomkowie ze składu , po czym wracali informując o zwieszcze :!:
 

WojtR

Member
Bez reklam
w sumie gierka coś innego ale wizualnie wg mnie o wiele lepiej wyglad MW2 , pierwsze wrażenie większy sens obrona i atak niż rozpierducha w deatchmatch w MW2 może z uwagi na większe mapy ... choć po kilku h strategie obrony i ataku oczywiste ... połowa ostrzał snajperką z góry reszta szturm lub odwrotnie wszyscy broniący już na górce :)
 

ps_user

New member
Bez reklam
Lokalizacja Bad Company 2 ominie PS3!
tagi: battlefield: bad company 2, electronic arts, polska
bc21.jpg

Ani Cezary Pazura, ani też Mirosław Baka nie przemówi rodzimym głosem w Battlefield: Bad Comapny 2 na PS3. Dlaczego?
Jak dowiedzieliśmy się od polskiego oddziału Electronic Arts, gra pojawi się w polskiej wersji językowej wyłącznie na platformach PC i Xbox 360. Niestety, w związku z jakimiś problemami z oprogramowaniem, nie było możliwe zlokalizowanie jej na PS3, a przynajmniej nie do czasu premiery. Wielka szkoda, choć podejrzewam, że dla wielu osób jest to bez różnicy, bo i tak zawsze wybierają angielską wersję językową. A jak Wy się zapatrujecie na taki stan rzeczy?

Szkoda, szkoda, szkoda. Warto było by dać szansę tej gierce w ojczystym języku.
Byle lokalizacja w dialogach wiernie oddawała klimat pola walki oraz armii!
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Jak na razie, to jeden dłuuuugi minus. Demo zaliczyło zwiechę podczas gry, a to dobrze nie wróży pełnej wersji. Jedynka się często wieszała i do tej pory nie dano jej łatki. Trochę "Je-na-da" jak na takiego wydawcę.

A tak przy okazji, można by reklamować grę z powodu błędów jakie zawiera?:confused:

Też tak miałem z jedynką ale niestety tylko na ps3 (ogólnie to na tej platformie zaliczyłem spoooro zwiech, co dziwne grając głównie online) więc zamieniłem na wersję x360 i wszystko było ok (do momentu rroda lol)
 

azet

Member
Bez reklam
panowie zamówiłem grę, zapłaciłem i czekam na przesyłkę, ale po co mi teraz kod do wersji beta ?
 

zbynio81

Member
witam. dzisiaj ściągneło mi się demko na ps3.
I DUPA BLADA-niestety nie moge sie polaczyc w grze z serwerem connection failed.
Internet na ps3 i inne gry w sieci dzialaja super mimo ze lacze sie przez iPLUSA za posrednictwem notebooka (predkosc 1,5mb).
Czyżby serwery EA juz wylaczyli dla wersji DEMO BF2.
Jak ma sie u was sytuacja z łaczeniem sie z serwerkiem do grania??
Teraz zastanawiam sie powaznie czy kupic gierke skoro mam miec taki problem.
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
narobili apetytu demem, ludziska pchali sie drzwiami i oknami, a potem demo out, he h e. Nic, trzeba zakupic full wersje. Swoja droga, dobry myk marketingowy!
 

nolf

New member
Tu tylko o marketing chodziło dokładnie jak piszesz :) Ale z drugiej strony faktycznie zrobili kawał dobrej roboty a gra na dobrym tv plus głośniki przenosi nas w środek cholernego pola walki :D Na moje online niszczy i nie ma co - pre order musi być :d
 
Do góry