Batman Arkham Asylum

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Zagrałem w demo i stwierdziłem że tak za 5-10 lat to gry będą już same w siebie grały. Po demku nie mogłem się nadziwić że koleś na jakiejśtam video-recenzji wersji demo nie mógł często wstrzelić się z timingiem przy kontrach...
 

Ogr

New member
Bez reklam
SierzantHarris napisał:
Zagrałem w demo i stwierdziłem że tak za 5-10 lat to gry będą już same w siebie grały. Po demku nie mogłem się nadziwić że koleś na jakiejśtam video-recenzji wersji demo nie mógł często wstrzelić się z timingiem przy kontrach...
Podobnie pomyslałem ;)
Pamiętacie mega brutalną grę Manhunt:D a dokładnie emocje jakie wywoływała przy próbie zabicia przeciwnika zachodząc go od tyłu :eek:k: Mozna porównac te gry ze wzgledu na rozgrywkę tylko ze tam trzeba było sie postarac a tu :???: jeden przycisk załatwia wszystko :???: Na demku testowałem bloki i mozna tak stac do usranej zajadac kanapke i naciskac trójkącik a wszystko pieknie samo się rozegra ;)
To moje doznania z demka myślę ze całość bedzie przyjemną relaksujacą grą :D
 

Peek

New member
Bez reklam
A do tego jeszcze 9 w PSX Extreme i "po makale".

PS: Pierwszy raz od jakiegoś czasu demko zaostrzyło mi tak apetyt na grę.
 

Filozofgrip

New member
Pobrałem demo. Zagrałem i stwierdzam:):

Ta gra jest naprawdę niezła, ma swój klimacik (taki mroczny). Chodząc Batman'em miałem wrażenie że jestem niezniszczalny!! O tak!! Czułem się świetnie poruszając się niczym czołg i niszcząc wszystko co mnie zaatakowało :) ale po pewnym czasie... tak jakoś... zaczęło mnie to trochę wkurzać, że porusza się tak wolno, że jest taki "sztywny", że napakowany:) z jednej strony to dobrze a z drugiej mnie to trochę drażni. Wolałbym żeby był bardziej hmm... wyluzowany, zwinny, jakoś lepiej się gibał :p Ale i tak te minusy (Moje Drobne Minusy) nadrabia ten klimat! Jest świetny!!
 

jarql

Member
Mi to jakoś nie przeszkadzało, może nie zwróciłem na to aż takiej uwagi, klimat naprawde niezły, grafika świetna, czego chcieć więcej, z demek które w ostatnim czasie pojawiły sie PS Store ta podeszła mi najbardziej, jak wyjdzie to chyba ją łykne:)
 

wojti12

New member
pogralem przeszedlem i jest ok
sa ciekawe rozwiazania poruszania sie (linki), fajne walki
duzo akcesoriow batmana
troche krotka

jakie macie wrazenia?
 

Peek

New member
Bez reklam
W zestawie są okularki najprostsze czyli niebiesko-czerwone, nie sądze aby była to duża przyjemność grania, zwłaszcza, że oglądanie obrazka w takich okularach jest męczące.

Co innego teraz wchodząca technologia bezbarwnych okularów, ale to 2 inne rzeczy.
 

gadulinho

New member
Bez reklam
Czy ktoś grał już w Batman: Arkham Asylum Game of the Year Edition z okularkami 3D ? Jak to wygląda ? Warto zakupić ? Niby zwykłe dwukolorowe okularki, ale może gra się fajnie :p
 

VViking

New member
Grę skończyłem i mam tylko jeden zarzut (obecnie nawet twórcy się przyznają, że nie przemyśleli tego zbyt dobrze): Opłaca się chodzić cały czas w trybie detektywistycznym, bo bez niego łatwo coś przegapić, ale z nim nie można się zbytnio skupić na extra grafie :)
 

Peek

New member
Bez reklam
Ja osobiście z tego trybu korzystałem sporadycznie (tylko na początku danej planszy, żeby zobaczyć ilu jest wrogów do zdjęcia. Za ładna grafa na oglądanie granatowo-żółtego obrazka ;)
 
Do góry