Bateria NP-FV50

MRI

New member
Czy ktoś kupował już dodatkową taką baterię od sonego?
Jak wygląda opakowanie...
mam tutaj dwie , każda w innym opakowaniu, czy to mogą być oryginały? bo zamienniki sa tansze :)
którąś kupię

(usunąć gwiazdkę w http.)

ht*tp://cgi.ebay.pl/P-NEW-OEM-NP-FV50-NPFV50-CAMCORDER-BATTERY-for-SONY-/180535844152?cmd=ViewItem&pt=Batteries_Chargers&hash=item2a08c65d38

ht*tp://cgi.ebay.pl/SONY-Battery-NP-FV50-FV50-OEM-Battery-High-Capacity-/120601159195?cmd=ViewItem&pt=Batteries_Chargers&hash=item1c1463a61b
 

MRI

New member
no i kupiłem baterię, szła z Hongkongu ponad tydzień, czyli czesto krócej niz z alledrogo :D zapłaciłem niecałe 50 zł, z przesyłką gratis,oryginalnie zapakowana w blister i omarkowana sony. Tylko napisy częciowo po Chińsku, ale wyproukowana Japan- jak oryginał i trzyma też dobrze. Kupiłem na tej aukcji:

ht*tp://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=400140544956&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

przy okacji wziąłem torbę:
ht*tp://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=400135726863&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

przesyłka też gratis, ale przysłali oddzielnie :)

PS. ht*tp - usunąć gwiazdę w linkach
 

eugeniuszg

New member
NP-FV50 dostarcczona jest tylko z kamerą.Nie ma nigdzie w żadnym sklepie FV50,tylko NP-FV70 i większe.Uważam że zakup tego FV50 to wielka podróba za 50złotych.
 

MRI

New member
NP-FV50 dostarcczona jest tylko z kamerą.Nie ma nigdzie w żadnym sklepie FV50,tylko NP-FV70 i większe.Uważam że zakup tego FV50 to wielka podróba za 50złotych.

to bardzo ciekawe, ale ta bateria jest identyczna z oryginalną dołączoną do kamery(poza napisami), po naladowaniu ma taką samą pojemność okolo 130 minut nagrywania w pelnej rozdzielczosci i co ciekawe ma hologram sonego na opakowaniu (4 fotka) więc co to za róznica... :)
dolączam fotki tej baterii - kliknij na miniaturke, duze pliki.





to tylko 50zl :)
 

Gucio50

New member
Bez reklam
NP-FV50 dostarcczona jest tylko z kamerą.Nie ma nigdzie w żadnym sklepie FV50,tylko NP-FV70 i większe.Uważam że zakup tego FV50 to wielka podróba za 50złotych.


Dziwne, jakiś czas temu, mniej więcej półtora roku temu, kupiłem 50tkę we wrocławskim Sony Center na ulicy Kościuszki. :-D

Specjalnie wybrałem 50tkę jako drugi akumulator do HDR-XR520Ve, go 70tka nieładnie wystawała poza obrys kamery. Jest po prostu, wg mojej oceny "za duża" gabarytowo.

Mam więc dwie 50tki i wystarczają mi na jeden dzień filmowania "gdzieś tam" na wakacjach. A wieczorem mogę je ładować na drugi dzień filmowania. Zwykle ładuję tą pierwszą, bo druga zwykle zostaje naładowana w 60-80%.
 
Ostatnia edycja:

LukGo

New member
Podobnie jak kolega wyżej, kupiłem baterię na eBay - z Hongkongu i podobnie przesyłka dotarła po tygodniu. Zapłaciłem ok. 60zł (po przeliczeniu z dolarów), z przesyłką gratis, oryginalnie zapakowana i z naklejką holograficzną SONY. Napisy oczywiście - na całym opakowaniu - po Chińsku, jednakże wyprodukowana w Japonii.

Ta bateria w Polsce kosztuje ok. 150zł (sic!)

Kupiłem u tego użytkownika:
h(tt)p://myworld.ebay.pl/u_best_life/?_trksid=p4340.l2559

(tt) - usuńcie nawiasy w linku

zdjęcia:
(w) - usuńcie nawiasy w linku

w(w)w.fotosik.pl/pokaz_obrazek/62c21c75b0709ef7.html

w(w)w.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6d41c50485134f2a.html
 
Do góry