bardzo trudny wybór telewizora 32LCD

blekota

New member
...od kilku dni przeglądam posty poszukując informacji które pomogą mi w wyborze telewizora LCD 32"...i dzięki że takie portale istnieją..można dowiedzieć się naprawdę dużo ciekawych rzeczy...niestety...wybór ze względu na ilość zmiennych ..bardzo trudny...dlatego zwracam się do was..o wskazówki..:
przeznaczenie:
- telewizja kablowa (UPC) - jadnak z powodu zmiany miejsca zamiejszakania być może satelita..ale to przyszłość
- trochę gier...od czasu do czasu ale bez przesady...(komputer)
- DVD/divix - obecnie komputer docelowo kino domowe - jeszcze nie mam pojęcia jakie

pomieszczenie: docelowo salonik z oknem na południowy wschód - tv naprzeciwko okna..(parter) - czyli nie będzie bardzo dużego nasłonecznienia
budżet: do 5 tys. na tv...
typy w tej cenie to
samsung M61 lub r71 - cena około 4600
sharp bv9 / loeve concept panasonic lx6..- tew tv znalazłem w cenach powyżej 5000.... czy warto??? pomijam kwestię design'u...
ponad to ...jestem maniakiem gotowania..uwielbiam programy kulinarne...potrzebna mi nagrywarka DVD... co proponujecie..a może do sygnału z UPC nie warto???
zdaję sobie sprawę że to kolejne pytania z cyklu co wybrać...ale z góry dziękuję za pomoc....
 

Pablo1964

New member
Bez reklam
Poproś w sklepie, żeby do LCD podłączyli sygnał tv PAL (nie HDTV ani DVD) i sprawdź, czy jakość odbioru Ci odpowiada. Potem można dyskutować o konkretnym modelu.
 

flk

New member
ostatnio miałem taki sam dylemat też rozwazalem zakup SAMSUNGA M61 / R71 lub SHARPA BV9 . Ze względu na podobne możliwości a znaczne różnice w cenie , zdecydowałem sie na SAMSUNGA M61 i nei jestem zawiedziony . Bardzo dobrze gra ze zwykłej anteny zbiorczej , myslalem ze bedzie duuuuzzoooo gorzej .

mam podlaczonego xboxa przez component - bajka !

filmy divx - musze pokombinowac z ustawieniami

dvd - jest pieknie

jedyny minus to ta czerń .... moze to kwestia ustawien , a mialem za malo czasu zeby dobrez wszytsko poustawiac , dzisiaj wieczorem posprawdzam .

mam nadzieje ze ten szarawy kolor nabierze troche bardziej "czarnego" odcienia

mimo tego malego niedociagniecia ktore zauwazylem ( pewnie da sie to skorygowac do poziomu dopuszczalnego ) , wiecej minusow nie zauwazylem .

Kolorki piekne , obraz ostry , plynny , zadnego smuzenia . Jestem jak najbardziej zadowolony z tego telewziorka i wydaje mi sie ze po dokonaniu pewnych zmian w ustawieniach bede zadowolony jeszcze barzdiej ..

Dla mnei bomba , wiec polecam M61 z calego serca ! :bober:
 

blekota

New member
dzięki wielkie za pomoc. M61 jest w przystępnej cenie....chyba się zdecydowałem...Niepokoi mnie tylko ogólny spadek cen LCD....
 

flk

New member
blekota - nei ma czegos takiego jak smuzenia w M61

juz przetestowalem wszytsko co mialem przetestowac i tak jak pisalem dzisiaj jestes zadowolony 5 razy bardziej niz 1go dnia .

czern jest ok , kwestia regulacji , zadnego sniezenia nie ma , gralem na xboxie , ogladalem filmy z szybka akcja , mecz pilki noznej - nic nie sniezylo .

tv z naziemnej odstaje jedynie od starego CRT ale nei jest najgorzej , nei mam kablowki a w TV i tak nic nie ma ciekawego ...


telewizorek jest mistrzowski naprawde polecam , a cena teraz na niego bardzo atrakcyjna

pozdr
 
Do góry