B651 a B650

szeryfo

New member
Bardzo podchwytliwe pytanie :))

A tak powaznie, to 651 jest jakby nieco skromniej wyposazony (i chyba matowa matryca?). Tak to przynajmniej przedstawiaja na austriackiej stronie samsunga. Warto zerknac. Nie wiem, ile w tym wszystkim prawdy, bo pisza tam rowniez, ze nie posiada USB.
 

kurczak80

New member
Nie wiem jak ty tam patrzałeś ale specyfikacja jest ta sama dla modeli 32",37",40". Niczym się nie różni tylko kolorem.
 

swacek

New member
Próbowałem dzisiaj się dowiedzieć w NEO24 coś więcej na temat różnicy między B650 a B650. Na początku gość twierdził, że różnica jest tylko w kolorze. Gdy mu podałem austriacką stronę samsunga, to chyba się nielekko zdziwił, że tam jest taka różnica przedstawiona. Niestety nie potrafił tego wyjaśnić. Jak ktoś będzie miał pewne wiadomości czy faktycznie te dwa modele się czymś różnią oprócz koloru to niech napisze!
 

zbyhnio

New member
Nadal nikt nie wie czy różnice podane na austriackiej stronie są prawdziwe? Bardziej podoba mi się jednak B651 ale jeśli nie miałby USB movie to go na pewno nie kupię.
 

satman777

New member
Za hdtvtest.co.uk:
Samsung also offers some alternative models with the same specifications (and hopefully performance) but different styling. Here’s what we’ve been told by Samsung (may not be 100% accurate):
Samsung LE40B651: glossy black bezel is infused with dark-grey accent. Also sold by retailers as LE40B651T, LE40B651T3 or LE40B651T3W.
Samsung LE40B652: glossy black bezel is permeated with deep red tone (”Rose Black Crystal Design”), and the bottom of the LCD panel is V-shaped rather than U-shaped. Also sold by retailers as LE40B652T, LE40652T4 or LE40B652T4W.
 
Ostatnia edycja:

zbyhnio

New member
Przed chwilą rozmawiałem z panem z Samsunga i potwierdził moje przypuszczenia, iż model B651 nie różni się niczym od B650 oprócz koloru. Tak mają w specyfikacji, którą niedługo mają wprowadzić na swoją stronę.
Mi tam bardziej odpowiada B651:D
 

zima99

New member
B650 ma 2 gniazda euro-SCART, a b651 ma jedno(żródło- sklep EURO RTV)

zbyhnio napisał:
Przed chwilą rozmawiałem z panem z Samsunga i potwierdził moje przypuszczenia, iż model B651 nie różni się niczym od B650 oprócz koloru. Tak mają w specyfikacji, którą niedługo mają wprowadzić na swoją stronę.
zbyhnio napisał:
Mi tam bardziej odpowiada B651:D
 

amadeo

New member
Z materiałów (dla dealerów) Samsunga wynika, że różnice są tylko w wyglądzie:

650 Design Variation (Inch : 32", 37", 40", 46", 55")

Model Code/Front/Neck/Stand
B650T2/U Type/Non-Transparent/Glass(Platinum Black)
B651T3/U Type/Transparent/Glass(Rose Black)
B652T4/V Type/Non-Transparent/Glass(Platinum Black)
B653T5/V Type/Transparent/Glass(Rose Black)

Pełna specyfikacja modeli europejskich Samsunga TV LCD 2009:
http://dump***/file/2490891
 

rudy

New member
Strona samsung polska, jak i infolinia to jedna wielka porażka.Brak aktualnych zdjęć,pomylone parametry i brak elementarnej wiedzy przynajmniej niektórych konsultantów.Miesiąc temu kupowałem LE22B650.Na stronach wszystkich sklepów internetowych przedruk parametrów i zdjęć ,ze strony samsung polska.Ok,tv wygląda jak większy brat LE40B650, zamawiam.I co ,po paru dniach przychodzi zupełnie co innego,inna podstawa,inny kolor obudowy.Telefon do sklepu,na info sama,okazuje się ,że zdjęcie na stronie jest nieaktualne,Pan obiecuje uaktualnić.Co ciekawe na stronie sklepu Ne024 zostało zmienione następnego dnia.a na samsung polska jest do dzisiaj błędne.To samo dotyczy modelu LE40B620,a może i innych, którymi się jednak nie interesowalem.Wystarczy wejść na kilka zagranicznych stron samsunga,by przekonać się,że te same modele różnią się kontrastem,ultra clear panelem ,albo usb movie.Naprawdę ciekawa lektura i do końca nie ma pewności co dany tv ma na pokładzie.Pozdrawiam.
 

Adixsan

New member
Witam wszystkich ... Posiadam model B651 i by rozwiać wszwlkie wątpliwości, oraz pytania porównałem go z telewizorkiem siostrzeńca ... kupił B650. LCD-ki nie różnią sie niczym poza kolorem ...
 
Do góry