B650 czy 8404H

danch

New member
Patrzac na ceny mysle podobnie. 42'' 7404 vs 40 ''b650 kosztuja podobnie, tzn. philips jest lekko drozszy ale ma 2'' wiecej. Model 8404 ma bajery typu ambiligth czy dlna ale jesli je wywalimy to zostanie nam taka sama matryca i elektronika co w 8404. Czyli teraz mam dwa podobne cenowo TV, z ktorch samsung ma kupe bajerow, jak uniwersalny odtwarzacz, dlan itd. Mam rozumiec ze samsung nie dosc ze daje lepszy obraz (matryca czy/lub elektronika) to jeszcze dodaje multimiedialne bajery i wszystko w cenie philipsa ?
 

zazupol47

New member
kolego PixelPlus miażdzy samsunga bez dwóch zdań, widziałęś jak w cristalach eri 5,6 odkleja się obudowa u mnie na sklepie 4/10 modeli ma srebrne wypustki na obudowie(paruje klej) i sie odklej obudowa, samsung to tandeta w ładnym poakowaniu

philips 8404 to dobry wybów no i ambilight powiesisz sobie to podziekujesz mi za te słowa
 

danch

New member
Wczoraj w jakims salonie sprzedawca wlasnie odradzal mi philipsy, ze ponoc maja poszarpane krawedzie ( w obrazie) i nie da sie ich ogladac z 2m, mowa o 42''. Puscil jakas pilke w hd i chcial mi pokazac ze bramka na boisku nie ma prostych slupkow tylko widac schodki. Nic tam specjalnie nie widzialem, ogladac i tam mam z 3-3,5 metrow, ale tak sie zastanawiam czy "defekt" o ktorym on mowil nie wynikal ze zbyt duzej ostrosci (sharpness) ewentualnie z wlaczonego pixelplus, bo jak rozumiem do obrazu HD ten polepszacz nie jest potrzebny.
 

Prezesbial

New member
Ja bym wybrał philipsa, sam osobiście mam philipsa model 9603 i jestem bardzo zadowolony. Ktoś już wcześniej napisał że samsung to tandeta w ładnym opakowaniu.
 
Do góry