B550 Filmy z USB problem

log4760

New member
witam
Mam taki problem czytałem na tym forum watek dotyczący włączenia filmów na USB tylko że ja mam nieaktywną jedną opcje czytałem że można to zmienić w opcjach serwisowych wybrać inny model i tu mam pytanie czy w sofcie(taki posiadam) 2009/09/30_002008 Można przestawić model tv boję sie tego zrobić ponieważ czytałem też ze po zmianie modelu nie dało się uruchomic tv jestem w tych tematach zielony i chce się zapytać czy mogę zmienić ten model w ustawieniach przy tym sofcie żeby nic się nie stało z TV tak jak pisali to inni że albo nie włączał im się tv albo się resetował posze o pomoc
Pozdrawiam Damian
 

heniexxx

New member
Na ogół po zmianie na B650 nie powinno sie nic stać. Musisz liczyć sie tylko z tym, że Twój TV bedzie sie dłużej uruchamiać (~10 sekund)
 

log4760

New member
A czy nie ma takiego softu który po wgraniu umożliwia oglądanie Filmów z usb na tym modelu ?
Boję się włączać tej opcji model na B650 nie chce gwarancji stracić
 

heniexxx

New member
A czy nie ma takiego softu który po wgraniu umożliwia oglądanie Filmów z usb na tym modelu ?
Boję się włączać tej opcji model na B650 nie chce gwarancji stracić

Owszem, jest taki soft ale w przypadku oprogramowania jakie aktualnie posiadasz (2009) downgrade jest niemożliwy. Poczytaj sobie więcej o projekcie SamyGo, tam jest napisane jak przy użyciu kabla serwisowego (który bezproblemowo można wykonać samemu) zmniejszyć wersje oprogramowania do, np. spatchowanego 2008 który odpala filmy z usb bez zmiany modelu na B650. Cała operacja wykonana poprawnie nie jest bardzo mocno ryzykowna, ale jeśli idzie o gwarancje to może to wiązać sie z jej utratą.
 

log4760

New member
A jeśli zmienię model w ustawieniach to mam 100% pewność że nic się nie stanie z TV przy obecnym moim sofcie ??
 

heniexxx

New member
Tylko że ja się boje to zrobić że by się z tv nic nie stało a ty robiłeś to kiedyś ?

Ja nie dojechałem do wersji softu 2009. W poprzednich owszem zmieniałem na B650 i działało. Obecnie korzystam ze spatchowanego 2008 który bez zmiany modelu obsługuje filmy z USB. Na Twoim miejscu bym próbował.
 

log4760

New member
Ale co mam próbować zmiany modelu czy wgranie nowego softa ?
A co jeśli Tv np. będzie się resetował lub się nie włączy wolał bym już tego zmodyfikowanego softa mógł byś mi go przesłać ?
 

heniexxx

New member
Ale co mam próbować zmiany modelu czy wgranie nowego softa ?
A co jeśli Tv np. będzie się resetował lub się nie włączy wolał bym już tego zmodyfikowanego softa mógł byś mi go przesłać ?

Przy sofcie który posiadasz obecnie nie ma mozliwości zmiany oprogramowania na inny. Pozostaje Ci zmiana modelu lub zabawa z kabelkiem serwisowym. Więcej informacji masz tu KLIK
 

log4760

New member
No to że się tak wyrażę jestem w Du**** szukam info czy na tym sofcie można zmienić model al nic nie mam wiesz może gdzie to szukać ?
 

log4760

New member
No ja się naczytałem że ludziom się tv resetuje nie włącza i się teraz boje bo nie wiem jak to wtedy trzeba naprawić bo gwarancja grzebania w menu serwisowym raczej nie obowiązuje :p
 

log4760

New member
A czy mógł byś podać mi link do tego softu tutaj lub na pw bo nie mogę go znaleźć z instalacją sobie poradzę bo to żaden problem
Na stronie samsunga są tylko takie
2nswavq.png
 
Ostatnia edycja:

log4760

New member
Dziękuje bardzo spróbuje zaraz go zainstalować i zobaczę czy pomoże
Znalazłem przed chwilą soft 2003 na tej stronce to jest ten sam ?
KLIK
 

log4760

New member
Instalacja przebiegła szybko bez problemu Filmy działają super wielkie dzięki :cool:
A jeszcze jedno pytanie czy przez zmianę softu tracę gwarancje ?
 
Ostatnia edycja:

roman106

New member
Znalazłem przed chwilą soft 2003 na tej stronce to jest ten sam ?
KLIK
Na pewno ten sam.
Instalacja przebiegła szybko bez problemu Filmy działają super wielkie dzięki :cool:
A w jaki sposób zainstalowałeś? Przez kabel serwisowy? Bo soft 2009 ma zablokowany downgrade.
A jeszcze jedno pytanie czy przez zmianę softu tracę gwarancje ?
Zmiana softu jest legalna, ale już wejście w tryb seriwsowy nie. Ale nikt sie tym nie przejmuje :)
 

log4760

New member
Właśnie to nie był soft 2009 bo podczas zmieniana pisało czy zastąpić sofy 2008 na 2003
Zmieniałem z pendrive-a jeszcze jedno pytanie czy to normalne ze pendrive się tak szybko nagrzewa ok. 5 minut ?
Poczekaj sekundę pokaże ci jak teraz wygląda informacja po zmianie softu gdy nacisnę I w aktualizacji oprogramowania
A start tv to tylko 4 mignięcia diody czyli tak jak było
 
Do góry