avr-460 -> polska instrukcja

grey1

New member
Witam,

stałem się od wczoraj posiadaczem AVR-460 po waszych wskazówkach i odsłuchach. Jestem czytelnikiem forum od ok. 2 lat. Przyszedł czas na pytanie. Poszukuję polskiej instrukcji - bo jej nie ma. Czy jest możliwość kupienia. Próbowałem szukać w sieci, ale do dzisiaj nic nie znalazłem. Szukam dalej :)
 

Max78

New member
O ile mnie pamięć nie myli, to PL nie było.

Ale najlepiej zrobisz, jeśli zadzwonisz do serwisu HK w PL :) Patrz ich strona.
Dzwoniłem tam ostatnio w tematach naprawy/gwarancji.
 

grey1

New member
Ja też tam dzwoniłem, ale dopiero za ok. 7-10 dni edę mieli instrukcje.
A do tej pory nie mam nic. Intuicyjnie ciężko przipaś wejścia.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kornknot

New member
A co potrzebujesz z tej instrukcji? Po angielsku nie dasz rady się doczytać? Bo na pewno jest w sieci taka wersja. Jeśli nie to daj znać, bo mam ta instrukcje to mogę Ci coś pomoc, jakieś kilka zdjęć zrobić. Tylko od razu mówie, ze nie chce mi się skanowac całej instrukcji;)
 

ranczo

New member
Bez reklam
Ciekawe, ja AVR460 brałem od blackninja iinstrukcja polska była
podłącz do TV i wciśnij setup na pilocie
 

grey1

New member
A co potrzebujesz z tej instrukcji? Po angielsku nie dasz rady się doczytać? Bo na pewno jest w sieci taka wersja. Jeśli nie to daj znać, bo mam ta instrukcje to mogę Ci coś pomoc, jakieś kilka zdjęć zrobić. Tylko od razu mówie, ze nie chce mi się skanowac całej instrukcji;)

Chwilowo nie mogę nic podłączyc pod monitor hdmi. Potrzebuje strony, gdzie mogę zdefiniować/przyporządkować wejście analog CD cinch jako np. AUX (podlaczenie odtwarzacza CD). To wystarczy na ta chwilę. Może jeszcze prgramowaniw stacji FM.
Dzięki.
:)
 

kwasior21

New member
Ze tak odkopie temat, potrzebuje naprowadzenia jak wyswietlic menu ekranowe.Do avr podlaczylem bluraya poprzez hdmi 1 a poprzez hdmi uot wyprowadzilem do tv, za cholere nie moge wlaczyc tych pieknych ustawien na tv.
 
Do góry