avr-355 awaria

furi_dp

New member
witam Was

z kimś muszę się podzielić moim smutkiem :-(
działał bezawaryjnie przez prawie dwa lata i nagle wczoraj wieczorem na tv pojawiła się informacja 'brak sygnału' na wejściu HDMI.
podpiąłem testowo dekoder satelitarny, ps3 bezpośrednio do tv i działa bezproblemowo.
dźwięk w głośnikach normalnie jest z każdego źródła ale obraz na tv niestety nie wychodzi.
albo padło wyjście hdmi w amplitunerze albo coś innego...
i teraz będę go musiał wysłać do Katowic zapewne :(

pozdr
 

furi_dp

New member
rozmawiałem już dziś z serwisem, wszystko wskazuje na zasilacz (na przyciski na ampli oprócz ON też klocek nie reaguje) - reset nic nie dał. w poniedziałek wysyłam.
 

piekarz73

New member
Witam,
chyba mam to samo - w H/K 355 padł mi moduł wizji - HDMI. Brak wyjścia na TV i cały sprzęt (DVD, tuner n-ki) mam podłączony bezpośrednio do TV.
Wg serwisu koszt to ponad 1kPLN :-(
 

furi_dp

New member
u mnie serwis załatwił temat jeszcze niejako w ramach gwarancji/rękojmii.
w moim przypadku zakupiony był w na początku 08/2008 więc jakby u mnie padł ca 2-3 tygodnie później to byłoby przykro...

pozdr
 

dembol

New member
niestety to tylko harman było kupowac harmana ? albo jeszcze lepiej onkyo?
tyle razy mowie najmniej awaryjne uchodza yamaszki i basta
 

piekarz73

New member
już odebrałem z naprawy.
poszedł moduł odpowiedzialny za video. Koszt to 800 PLN, ale zapłaciłem tylko 400, bo reszta poszła w ramach usług assistance na naprawę AGD z domowej polisy :)
 

mj2

New member
Mam to samo, reset nie pomaga.
Gwarancja się skończyła miesiąc temu :(

Generalnie kocham H/K działające dwa lata, psujące się tak na styk przy końcu gwarancji, a ponadto widzę, że nie jest to odosobniony problem...
 
Do góry