AVR 1911 - jakie głośniki do ~1600 pln?

damian820927

New member
Bez reklam
jak dla mnie, w tej chwili dzwonię i jbl 180 za 1700 pln to tylko 100 przekracza budżet nie tak dawno black mi oferował rf52 za 1600 pln,więc może ma nadal,a i jbl może po tej cenie pogoni,a po 1800pln jbl to w większości sklepów po negocjacji

Zapytaj maniekn274 on dzwoni i w tej chwili ma za takie ceny jak podał...

A tak w ogóle to Denon 1611 będzie równie dobrym wyborem jak nie myślisz o 7.1 to spokojnie do 15m2 wystarczy, mocowo nie odbiegają od siebie te amplitunery. Będziesz zadowolony.
 

lizbona

Member
6.1 i 7.1 kompletnie odpadają. To będzie na razie 2.0 w przyszłości MAX 5.1

Tylko tym się różnią? większą ilością kanałów i rocznikiem 2011??
 

damian820927

New member
Bez reklam
1611 i 1911 to ta sama linia ampli, poniżej porównanie ze strony producenta.
Jeśli uznasz różnice za niewielką na prawdę nie warto dopłacać oba grają niemalże identycznie.

DENON PL
 

lizbona

Member
Dzięki wielkie Damian. Faktycznie mała różnica. Zastanawia mnie jedno, na ceneo. Denon AVR 1611BK - Ceneo.pl

1611BK....bk..., to że jest w dziale wzmacniacze i "system dźwięku 5" 5.1 nie może być?

Zawsze mnie zastanawiało, to, że na jakiś tanich zestawach kina domowego widniały nalepki FULL HD... Nie wiem o co chodzi.... Rozumiem, że mogę skonfigurować swój dekoder HD z tym 1611 i oglądać programy w 720p i 1080i?
 
Ostatnia edycja:

damian820927

New member
Bez reklam
Dzięki wielkie Damian. Faktycznie mała różnica. Zastanawia mnie jedno, na ceneo. Denon AVR 1611BK - Ceneo.pl

1611BK....bk..., to że jest w dziale wzmacniacze i "system dźwięku 5" 5.1 nie może być?



Zawsze mnie zastanawiało, to, że na jakiś tanich zestawach kina domowego widniały nalepki FULL HD... Nie wiem o co chodzi.... Rozumiem, że mogę skonfigurować swój dekoder HD z tym 1611 i oglądać programy w 720p i 1080i?


Nie patrz na to oznaczenie BK, B black S silver B i S oznacza kolor ampli.

Tak dokładnie jak podłączysz dekoder HD po hdmi do ampli 1611 uzyskasz 1080i.
Jeśli masz dekoder z którejś z kablówek typu UPC, Astra otrzymasz 1080i max.
1080p otrzymasz np. z odtwarzacza BD po hdmi połączonym z Denonem
 

lizbona

Member
czyli lepiej zainwestować w lepsze kolumny stereo... martwi mnie trochę że bass reflex jest z tyłu. te kolumny są głębokie, do tego dochodzi 30-40 cm przerwy pomiędzy nimi a ścianą... Jakie ewentualnie inne można zakupić, które posiadałyby b.reflex z przodu? (stereo do 2000pln)
 

maniekn274

New member
Bez reklam

ndo

New member
zwlaszcza ze to sa te same amplitunery roznica tylko w 7 i 5 kanałow :) net i tak nie dziala prawidlowo. Wystraczy
 

tbasta

New member
Ja do tego ampli dostawiłem Cantony GLE 490 . A przesłuchałem kilka zestawów :) . Moim skromnym zdaniem warto do nich dołożyć , przecieć to mebel na 30 lat minimum ( ma starczyć dla mojego syna jeszcze:) , pewnie mnie przeżyją :) ) - popatrz na to z tej strony , wczesniej wymienisz ampli.
 

bielikk

New member
Bez reklam
czyli lepiej zainwestować w lepsze kolumny stereo... martwi mnie trochę że bass reflex jest z tyłu. te kolumny są głębokie, do tego dochodzi 30-40 cm przerwy pomiędzy nimi a ścianą... Jakie ewentualnie inne można zakupić, które posiadałyby b.reflex z przodu? (stereo do 2000pln)


Jeżeli byś się zdecydował na stereo to weź pod uwagę:

Tonsil Maestro II 180

opinie o tych głosnikach:

Tonsil Maestro II 180 - opinie, komentarze o produkcie

www.tonsilsklep.pl :: Tonsil Maestro II 180 Front [8 ohm]/kpl.(2szt)
 
Do góry