AudioShow - Philips pierwszy pokaz Ambiluxa w Polsce. Bardzo duże zainteresowanie modelem.

D

Deleted member 121090

Guest
Witam.
Zapewne da się.
Jeśli powiesisz bardzo blisko ściany to cały efekt ambi tarci sens, no chyba, że na wieszaku s długim dystansem.
Osobiście mam TV z potrójnym ambi i jak dla mnie efekt jest fajny.
Tradycyjny wieszak na 100% zniszczy efekt. Jakim cudem niby miałby nie przeszkadzać w rozchodzeniu się światła?
No chyba, że jak pisze kolega Guzio__PL wymyślili jakiś cudowny wieszak. Ale jak mógłby utrzymać TV i jednocześnie światło z Ambiluxa by na niego nie trafiało, to nie mam pojęcia.
Weź pod uwagę, że do tej pory diody były po zewnętrznym obrysie TV a wieszak normanie w środku, więc problemu nie ma. Ale teraz diody dali prawie centralnie do środka.
 

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Dokładnie - na targach widziałem jak to wygląda. Będzie specjalna konstrukcja ale szczerze powiem, sam jestem ciekaw jak się sprawdzi :). Czas pokaze ale myślę, że będzoe ok, bo na pewno producent nie chce popsuć efektu nowej technologii, a po drugie utrzymać 60-65 cali to musi być bardzo wytrzymały.

Wysłane z mojego HTC Desire 610 przy użyciu Tapatalka
 

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Producent sugeruje 20 cm. Jak mieliśmy okazję rozmawiać na targach kiki, efekt bliżej ściany powinien też być dobry. Świetnie, że udało Ci się to sprawdzić. Myślę, że to dobra wiadomość dla osób, które mają mniejsze możliwości co do miejsca z boku i nad TV.

Wysłane z mojego HTC Desire 610 przy użyciu Tapatalka
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Ale to wystarczy wziąć na chłopski rozum :) wszyskto co rozprasza wzrok przeszkadza na skupieniu się na tym co jest na ekranie, ale możliwe, że niektórym osobą to pasuje. Każdy ma swoje upodobanie.

Miałem nadzieję, że tylko trolujesz bo dobrze wiesz czym jest Ambi i co daje ale po tym "osobą" jednak wszystko jasne. Opuść czasem swą wieś ( jak i ja to czynię) i odwiedź sklep w którym odpowiednio zaprezentowano Ambi. Sam może zrozumiesz jakie brednie piszesz.
 

cezary69

New member
Bez reklam
Miałem nadzieję, że tylko trolujesz bo dobrze wiesz czym jest Ambi i co daje ale po tym "osobą" jednak wszystko jasne. Opuść czasem swą wieś ( jak i ja to czynię) i odwiedź sklep w którym odpowiednio zaprezentowano Ambi. Sam może zrozumiesz jakie brednie piszesz.

Hmm... myślisz, że tylko Ty wiesz co to jest ambi i tylko Ty go masz :D trochę więcej pokory nikomu krzywdy nie zrobi. Niektórzy potrzebują więcej czasu żeby zrozumieć najprostsze sprawy być może w tym zrozumieniu przeszkadza ten ambi :D
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
mam ambi od paru ładnych lat, i nie mam problemu ze szczypiącymi oczami. W sypialni mam tv bez ambi i za długo nie mogę na niego patrzyć muszę włączać lampkę. Obraz z ambi jest dla mnie wyraźniejszy i bardziej dynamiczny. To moje zdanie :). Ale myślę że Ambilux mógł by mnie drażnić, ale na pewno wyszło by to w praniu
 

przemo73

New member
Bez reklam
Najlepszym rozwiązaniem byłoby zastosowanie Ambilux i klasycznego Ambi w jednym egzemplarzu. Ja mam model 7008 w 55 calach i najczęściej używam białego podświetlenia. Jednak dynamiczne Ambi włączam zawsze na meczach piłki nożnej. Jest super.
Następny TV też będzie Philips z Ambi, a może Ambilux, ale już w minimum 65" a może większy i na pewno 4K.
 

mwoleyko

New member
Idealnie nadaje się do oglądania obrazów z dużą ilością szczegółów, np. przyrody. Po prostu jakość na najwyższym poziomie.
 

Db-ticus

New member
Byłem na Narodowym - AMILUX do oglądania koncertów i wszelakiego typu......SHOW moim zdaniem super fajna sprawa, ciekawie jak wyglądałyby z AMBI obrady sejmu
 
Do góry