Atrakcyjne wzornictwo, wspaniały obraz na Sony DX93 - są już dostępne 55" i 65", już można zamawiać.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Atrakcyjne wzornictwo, wspaniały obraz na Sony DX93 - są już dostępne 55" i 65", już można zamawiać.
maxresdefault.jpg

Telewizor 4K HDR zapewnia doskonały obraz i ma i ultracienką, podświetlaną konstrukcję.
d0b1498c73f32f4d4701cdada69e33bd

Odkryj szczegóły z 4K HDR
4K High Dynamic Range

W celu zapewnienia najwyższej jakości obrazu, telewizor łączy wyrazistość 4K z jasnością, kolorami i szczegółowością technologii High Dynamic Range (HDR)2. Wcześniej ukryte obszary są teraz wyraziste i pełne szczegółów.

Jeden układ, który zmienia wszystko
Procesor obrazu 4K X1™
[youtube]zb8UH0liZW8[youtube]

Procesor obrazu 4K X1™ to przykład innowacyjnej technologii, gdzie wykorzystano zaawansowane algorytmy w celu redukcji zakłóceń i wyeksponowania szczegółów. Współpraca z funkcją 4K X-Reality PRO™ zapewnia ostry, czysty i niezwykle realistyczny obraz.

[youtube]hFE0cRTDQLY[/youtube]
Telewizory | Telewizory LED | Telewizory HD i Full HD | Sony PL
 

JanVid

New member
"... są już dostępne 55" i 65", już można zamawiać." .... jakoś tak głupio nie znając oficjalnych cen czy też tak atrakcyjne jak wzornictwo? .... i w to już wątpię :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czy atrakcyjne wzornictwo to bym polemizował.
Atrakcyjne (lub przynajmniej odmienne) to ma X9 czy kiedyś B&O.
Dzisiejsze tv w większości zatraciły styl, to kolejny - następny z kolei "bezramkowiec".
Nie jest brzydki, absolutnie, ale niczym się nie różni od całej gamy innych.
Moja prywatna ocena.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pewnie zawsze to kwestia gustu - teraz tv każdy jest praktycznie podobny do innych .. chyba, że mówimy o trzepaku panasonica to już jest inna historia, a wtedy taki tv Sony przy nim czy inny tv jest naprawdę mega fajnym z wyglądu... przynajmniej w mojej ocenie.. z mojego punktu widzenia tv całkiem całkiem się prezentuje - dla mnie jedną z najważniejszych rzeczy jeśli chodzi o wygląd że podstawa nie jest na szer. całego tv bo dla mnie to jest głupota - ale już coraz więcej firm z tego głupiego pomysłu wychodzi.. nie każdy lubi mieć szafkę pod tv na szer. np 65 czy 75 calowego tv..
Ale Samsung czy Lg pewnie podobnie będzie się prezentował.. w tych modelach zawsze obraz był fajny wiec miejmy nadzieję że za cena pójdzie tez odpowiedni obraz - a właściwie jego jakość. Cena na wejście to myślę że około 18 tyś za 65 cali jak nie lepiej ...
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
18 tys to bedzie troche malo Lolek jak na Sony .
Tv wizualnie bardzo fajny .Wzornictwo mega atrakcyjne jak dla mnie .

Wspanialy obraz ? - a gdzie on teraz taki nie jest ?
Juz kazdy tv uhd z wyzszej polki taki wypasiony obraz generuje.
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Wzornictwo dla mnie to dziś sprawa drugorzędna. Co to jest dziś wzornictwo przy minimalnych ramkach? - tylko nóżka - nie czarujmy się.
U mnie jeden telewizor w domu stoi, reszta wisi, a fabryczne podstawki zalegają w kartonach. Mało kto dziś stawia telewizor. Większość wiesza, aby pod nim zrobić miejsce na central lub sprzęt. Noga tylko miejsce zajmuje.
 

pantomima

Banned
Wzornictwo dla mnie to dziś sprawa drugorzędna. Co to jest dziś wzornictwo przy minimalnych ramkach? - tylko nóżka - nie czarujmy się.
U mnie jeden telewizor w domu stoi, reszta wisi, a fabryczne podstawki zalegają w kartonach. Mało kto dziś stawia telewizor. Większość wiesza, aby pod nim zrobić miejsce na central lub sprzęt. Noga tylko miejsce zajmuje.

Niekoniecznie . Wszystko zalezy od modelu tv jak i indwidualnych upodoban co do 'nogi'.
W moim przypadku model vt60 dostojniej prezentuje sie z noga ;) i tak wlasnie stoi sobie na tej nodze zamiast wisiec ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Gdzie to atrakcyjne wzornictwo, czego, ramki?
Przecież to wszystko na jedno kopyto, jedyna różnica to podstawy.
Te tv wyglądają jak matryce poserwisowe pozbawione budy.
Leżą takie na giełdach w pudłach kartonowych.
Ofiary mody...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Uwielbiam minimalizm i napisałem - że może się podobać, ale czy to coś nowego? Nie widzimy tego na co dzień?
Wchodzisz do MM i z 10m odróżniasz te tv? Bo ja już nie.
Dzisiaj wszystkie tv są tak samo "atrakcyjne" i mnie zwyczajnie śmieszą te slogany, jakbyśmy dostali coś nowego, tylko o to chodzi.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ceny już są i są extra jak na taką jakość obrazu i wyposażenia.
Można się już zapisywać na modele, testy około 14.03.- czyli zaraz jak wjadą.
 

pantomima

Banned
Armanig;1243705]Uwielbiam minimalizm i napisałem - że może się podobać, ale czy to coś nowego? Nie widzimy tego na co dzień?
Wchodzisz do MM i z 10m odróżniasz te tv? Bo ja już nie.
Dzisiaj wszystkie tv są tak samo "atrakcyjne" i mnie zwyczajnie śmieszą te slogany, jakbyśmy dostali coś nowego, tylko o to chodzi.[/QUOTE]

Wszystko sie zgadza .
Tak samo jak z tym ze juz wiekszosc opcji w stylistyce zostala wykorzystana.
Jedyne co pozostaje to wysyblimowane@wymyslne ksztalty jakie kiedys zastosowal Samsung a ostanio powielil Panasonic .,ale czy to sie przyjmie ...?
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
teraz jak TV wisi na ścianie to muszę podejść i zobaczyć jakie jest logo na dole bo z daleka nie wiadomo co to za marka :D
 

(Cy)Gorg

New member
Bez reklam
Zdecydowanie lepiej się ogląda TV w cienkich ramkach niż grubych, kluczowy zawsze pozostaje generowany obraz; a widoczna marka, hmm, chyba tylko dla tych, którzy chcą się nią pochwalić przed odwiedzającymi znajomymi ;-) . IMO poszło to w dobrym kierunku, patrząc na modele plazm czy jeszcze pierwszych LCD.
 
Do góry