Atmos do 4000,00 z Zensor 7.

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
armanig - dziękuje za odp.
krzysiek1980, dobrze piszesz, rzeczywiście muszę to przemyśleć. Kupiłem już tv z "bajerami" za 11k, 4k nie oglądam, 3d nie używam. Z atmosem może być podobnie.
Nie koniecznie, amplitunery maja funkcję upsamplingu do Atmosa, czyli tak samo jak np. oglądasz 2.0 na 5.1 czy 5.1 na 7.1, algorytmy robią dobrą robotę
 

fade1

Member
Dzięki Blackninja i Panu Markowi z Loco (serdecznie polecam) udało się wszystko skompletować, wczoraj sprzęty przyjechał.
Finalnie wybrałem Onkyo RZ800 oraz Zenor 7 5.0 dokupię jeszcze SubE-12. Dziś podłącze i się pobawię. Dziękuje za wszystkie porady.
Wesołych świąt.
 

lobos

New member
Bez reklam
Świetny wybór! ;-) Będziesz zadowolony. Podłącz wszystko i delektuj się dźwiękiem :)
Wrzuć koniecznie fotki w dziale "Nasze zestawy" ;-)
Wesołych Świąt.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Dzięki Blackninja i Panu Markowi z Loco (serdecznie polecam) udało się wszystko skompletować, wczoraj sprzęty przyjechał.
Finalnie wybrałem Onkyo RZ800 oraz Zenor 7 5.0 dokupię jeszcze SubE-12. Dziś podłącze i się pobawię. Dziękuje za wszystkie porady.
Wesołych świąt.
Do usług :krol:
 

fade1

Member
Ok, opiszę wrażenia i cyknę fotki. Co do walorów wizualnych - rewelacja, nawet żona mnie pochwaliła za biały kolor.
Co do onkyo, niezły głaz, wnosiłem sprzęt na 4-te piętro, potem dwie kanapy i dziś mam zakwasy.
 

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
Dzięki Blackninja i Panu Markowi z Loco (serdecznie polecam) udało się wszystko skompletować, wczoraj sprzęty przyjechał.
Finalnie wybrałem Onkyo RZ800 oraz Zenor 7 5.0 dokupię jeszcze SubE-12. Dziś podłącze i się pobawię. Dziękuje za wszystkie porady.
Wesołych świąt.
Najważniejszy jest pewny dostawca.
 

fade1

Member
cześć,
nie mogę podpiąć zdjęć (Invalid Temat specified. If you followed a valid link, please notify the administrator), jak dodać załącznik ?
Marek
 
Do góry