Aster HDTV

mataman

New member
Bez reklam
I tak prawie (bez chyba 2) wszyskie mecze będą na polsacie otwartym. A komentarze po spotkaniu mnie interesują tyle co nic. Więc niech się ASTER ...........
 
Ostatnia edycja:

peter81

New member
Czy ktoś ma równocześnie Astera i "n" ? Jak już wam wreszcie odpalą HD na Asterze , to prosiłbym o porównanie obrazu Eurosportu HD :)
 

Peek

New member
Bez reklam
Podejrzewam, że skoro jakość SD jest w Aster i N taka sama (ktoś tak pisał wcześniej) to z HD też tak powinno być.

PS: Wszedłem w Menu serwisowe, ale w żaden sposób znaleźć Polsatów Sport nie mogę. Moglibyście mnie pokierować?
 

Hoodzielec

New member
Bez reklam
a u mnie jakość analogowego SD z Astera jest o niebo gorsza niż SD z C+

naczytałem sie też postów o fatalnym HD w UPC, więc nie ma się co dziwić, że boję się o HD w Aster
 

Peek

New member
Bez reklam
Ja uważam, że jakość kanałów cyfrowych Astera i cyfrowego polsatu (różnica niezauwazalna dla oka pomiedzy N i C+) i uważam, że u mnie sygnał z Astera cyfrowego jest lepszy (moze dlatego, że mam mocny sygnał). Ja nie boje sie o HD bo skoro jakość programów jest taka sama (a według mnie nawet lepsza) to HD też bedzie super.

A z UPC to całkiem inna sprawa, bo rzeczywiście ich sygnał jest nie jest tak mocny jak sygnał Astera.
 
Ostatnia edycja:

tucz

Member
koledzy wracam po kilku dniach i widze, ze niektorym aster przeniosl termin instalacji HD o ok. tydzien do przodu. Czyli jednak wyglada, ze beda mieli jakas obsuwe :( Ja mam montaz na 03.06 i na razie zadnego kontaktu z Aster, mam nadzieje, ze tak zostanie :)
 

Peek

New member
Bez reklam
Spokojnie tucz właśnie dzwoniłem na infolinie. Okazało się, że montaz w maju nie był możliwy bo pracownicy pomylili grafiki i zapisali nie tych monterów:) . Ja mam montaż jutro i sprawdzała na pewno przyjdzie monter z dekoderem HD. Oczywiście wszystko opisze.
 

lapizapi

New member
myślę że jakoś kanałów zależy głównie od kabli u mnie mają np. 10 lat i są problemy z beznadziejną jakością TV i brakiem internetu
 

tucz

Member
czy ktos przy zamawianiu uslug HD dostal jakas znizke albo przynajmniej nie stracil oplaty promocyjnej za dostep do uslug cyfrowych?
Bo ja niestety teraz zamiast 3zl na BasicPlus bede musial placic 15zl.
PS. Rozmawiajac z infolinia pytalem o PS i negocjacje trwaja, ale marne szanse, aby cos sie pojawilo przed rozpoczeciem EURO.
 

qura12

Member
Bez reklam
tucz napisał:
czy ktos przy zamawianiu uslug HD dostal jakas znizke albo przynajmniej nie stracil oplaty promocyjnej za dostep do uslug cyfrowych?
Bo ja niestety teraz zamiast 3zl na BasicPlus bede musial placic 15zl.
PS. Rozmawiajac z infolinia pytalem o PS i negocjacje trwaja, ale marne szanse, aby cos sie pojawilo przed rozpoczeciem EURO.
Nie za BasicPlus tylko za dostęp do usług cyfrowych... Też mam tak samo ale za to dostałem zniżke właśnie na BasicPlus i zamiast 8zł będę przez rok płacił 1,07 :d btw pisałem o tym pare stron temu
 

tucz

Member
qura12 napisał:
Nie za BasicPlus tylko za dostęp do usług cyfrowych... Też mam tak samo ale za to dostałem zniżke właśnie na BasicPlus i zamiast 8zł będę przez rok płacił 1,07 :d btw pisałem o tym pare stron temu

No wlasnie cos mi sie po glowie kolatalo, ze cos takiego czytalem :p
Ciekaw jestem jak to u mnie wyjdzie za BasicPlus, na infolinii mowili, ze tylko dostep do uslug cyfrowych bede mial drozszy. Wiec moze na BasicPlus zostanie mi cena promocyjna...
 

Peek

New member
Bez reklam
Witam

DEKODER ASTER HD ZAŁOŻONY!!!
Obraz HD- ZAJEBIOZA !!!
Obraz SD jest lepszy ostrzejszy, lepiej się ogląda.

Nie mogę ustawić aby dekoder rizciągał 4:3 do 16:9 na SD. Prosze o ewentualną pomoc.

Kierujcie pytania
 

zibil79

Member
tucz napisał:
czy ktos przy zamawianiu uslug HD dostal jakas znizke albo przynajmniej nie stracil oplaty promocyjnej za dostep do uslug cyfrowych?
Bo ja niestety teraz zamiast 3zl na BasicPlus bede musial placic 15zl.
PS. Rozmawiajac z infolinia pytalem o PS i negocjacje trwaja, ale marne szanse, aby cos sie pojawilo przed rozpoczeciem EURO.

Ja byłem w biurze i jedynie co uzyskałem to bplus za 8,50 zł, kiedyś było 10 zł, ale pewnie teraz wszyscy za tyle dostają. Więc można powiedzieć, że w sumie nic nieutargowałem.
Co do ceny abonamentu jaki płaci qura12 (1,07 zł), to powiedziano mi, że cena ta obowiązuje tylko jak zmienia się abonament z antena na basic.
 

zibil79

Member
Peek napisał:
Witam

DEKODER ASTER HD ZAŁOŻONY!!!
Obraz HD- ZAJEBIOZA !!!
Obraz SD jest lepszy ostrzejszy, lepiej się ogląda.

Nie mogę ustawić aby dekoder rizciągał 4:3 do 16:9 na SD. Prosze o ewentualną pomoc.

Kierujcie pytania

To fajnie, że obraz jest bardzo dobry, bo to mnie trochę niepokoiło. Czy były jakieś problemy z instalacją , czy odrazu wszystko zaczęło chulać?
 
Do góry