Aster HDTV

MMrozo

New member
Generalnie jakościowa żenada, muszę się zmuszać do oglądania, a wyświetlana na początku transmisji informacja Dolby Digital to już niezłe przegięcie. Aster "dał ciała" na całej linii, na szczęście w czerwcu kończy mi się umowa. Ich propozycja dla klienta, którego mają od 9 lat (mam wykupione 4 usługi + HDpack i C+HD), jest śmieszna. Przechodzę do Vectry, a są o połowę tańsi, zobaczymy jak się spiszą.
 

kupon70

New member
TVP HD w ASTER

Od 6 sierpnia 2010 roku, ASTER poszerzył ofertę programową o TVP HD. Nowy kanał dołączył do bogatej i różnorodnej oferty programowej pakietu HDpack i jest 9 kanałem wysokiej rozdzielczości oferowanym przez ASTER. TVP HD w ofercie ASTER nadawany jest testowo.
Dzięki TVP HD widzowie będą mogli obejrzeć w wysokiej rozdzielczości najważniejsze wydarzenie sportowe roku.
Fajne masz dowcipy jak dziecko-ucieszyłeś tylko siebie:x
 
Ostatnia edycja:

wojniew

New member
A może jakiś protest???

To jest dokładnie cała aster- tak tak małymi literkami. Dałem się nabrać na 2 lata i d..pa. Fakt, że podłączyli mój blok (szkoda, ze tak późno) do UPC, ale większość uważa, że jakość w aster jest z kablówek najlepsza, to przeważyło, ale teraz żałuję. UPC mogło się dogadać.
Żal i bezsilność..... Facet z UPC powiedział, że myślą o pokrywaniu kar w momencie zerwania umowy ze swoją kablówką i przejściu do nich, ale trudno powiedzieć kiedy taką możliwość wprowadzą. Na razie tylko można sobie k..... rzucić i tyle.
A tak w ogóle może można zerwać umowę (w końcu zmieniła się oferta -LUX.TV HD zdjęli z oferty i nic w zamian) bez konsekwencji. Zastanawiał się ktoś, może jakiś prawnik.... Pozdrawiam
 

mak_wikus

New member
UPC ma TVP HD, a my TVP Sport w 4:3, i TVP 1 i 2 w tragicznej jakości :/
Ktoś jeszcze ma jedynkę i dwójkę permanentnie rozciągnięte do 16:9, czy to tylko u mnie?
 

Peek

New member
Bez reklam
UPC ma TVP HD, a my TVP Sport w 4:3, i TVP 1 i 2 w tragicznej jakości :/
Ktoś jeszcze ma jedynkę i dwójkę permanentnie rozciągnięte do 16:9, czy to tylko u mnie?

Oczywiście, że tak. To jest Asterowskie HD, po co płacić jak można rozciągnąć program SD do 16/9...

@Ramzes

No tak, ale tak naprawde co tam masz w zykłe dni na tym TVP Sport - nic. A na TVP HD jednak coś tam leci, pomijając już Mundial w HD.

@wojniew

No widzisz jesteś w komfortowej sytuacji, ja takiego wyjścia nie mam. Mam w bloku Aster i Vectre, żadna bez TVP HD. Umowę chyba można zerwać bez kary, bo produkt nie jest taki jak podpisywałeś umowę.

Ku*wa płaci się za tą TV, przychodzi ten oczekiwany mundial a oni takią pikselozę serwują. Ku*wa m*ć, co to jest za układ? Tak samo było z Euro 2008.

Ja oglądam w 4:3 na TVP Sport bo na rozciągniętej 2 i 1 jest taki dramat, że zamiast piłkarzy widać kolorowe kleksy.
 
Ostatnia edycja:

sidnej1

New member
Ja wysłąłem zapytanie do aster w czwartek w sprawie zmiany (zabrania jednego kanału z hdpack) ale odpowiedzi nie dostałem, zapytałem zw mailu (przez formularz zgłoszeniowy na stronie aster) czy w związku ze zmianą w umowie (pakiet hd pack zabranie jednego kanału hd i nie danie w zamian żadnego innego) można rozwiązać umowę.
niestety maila z odpowiedzią do dziś nie otrzymałem.

ps

gdzieś zapodziałem swoją umowę czy ma ktoś umowę na wirzchu i mógłby sprawdzić czy jeśli wykupiło się pakiet HD Pack (20 zł brutto) czy jest tam wyraźnie określone ile kanałów HD ma być w pakiecie albo jakie kanały mają być? bo jeśli tego nie napisali to rónie dobrze mogą zostawić dwa kanały HD i powiedzieć że nie mają określone ile ma być tych kanałów.
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
Ale to było już wałkowane, z tego co wiem był tu już jakiś prawnik i mówił, że mozna zerwać bo produkt nie jest taki na jaki podpisywałeś umowę (podpisywałeś umowę na pakiet HD z Luxe.TV HD).
 

sidnej1

New member
Ale to było już wałkowane, z tego co wiem był tu już jakiś prawnik i mówił, że mozna zerwać bo produkt nie jest taki na jaki podpisywałeś umowę (podpisywałeś umowę na pakiet HD z Luxe.TV HD).

Właśnie rozmawiałem z infolinią, gdzie powiedziano mi że mogę zrezygnować bez kosztów ale tylko z tego pakietu HD Pack bo to on się tylko zmienił.
A cała reszta pozostanie.
 

zen28

New member
Oczywiście też jestem zbulwersowany traktowaniem nas przez tego (pożal się Boże) operatora. U mnie na szczęście jakość obrazu na tvp nie jest taka zła (tak, jakby poprawiła się ostatnio). Oglądam na 1 i 2, bo jest nieznacznie lepiej niż na tvp sport.
 
Do góry