ASROCK NetTop ION

jaceniek

New member
Szybkość myszki w windows 7

Witam
Posiadam Asrock ION330Pro ustawionego w rozdzielczosci natywnej 1080p podlaczonego do Samsung 40B7000 po HDMI. Mam problem, mianowicie myszka jest jak by była w smole, jak kiedyś na zlabej grafie w kompie przy 32bitach koloru. Nie ma tego plynnego i szybkiego ruchu. Mysz reaguje ale z opóźnieniem. Wszystko to na Windows 7.

Pomocy

Co do dziwieku po HDMI mialem ten sam problem w menadzerze urzadzen zobacz czy opcja jest aktywna albo w biosie. Jak nie zainstaluj od nowa dzwiek.
 

rojter

New member
Dla zaintersowanych - są już sterowniki do pilota pod linux'a (ubuntu). Warto też zrobić upgrade BIOS'u. XBMC Live smiga aż miło (koniecznie należy wgrać nowe sterowniki od ION'a)

Pozdrawiam
 

marczyn

New member
Dla zaintersowanych - są już sterowniki do pilota pod linux'a (ubuntu). Warto też zrobić upgrade BIOS'u. XBMC Live smiga aż miło (koniecznie należy wgrać nowe sterowniki od ION'a)

Pozdrawiam

Rojter skoro zainstalowałeś XBMC. Też mam zamiar zakupić takie cacko i postawić na nim XMBC z LiveCD.
Czy działa bez problemu audio po SPDIF i HDMI z najnowszym XBMC 9.11 (Ubuntu 9.10)? Co ze streamingiem 5.1 DD i DTS?
Czy działa DTS-HD i Dolby True HD, itp. po HDMI?

pozdrawiam:popcorn:
 

diuczysko

New member
Bez reklam
audio

Witam, posiadam pierwszą wersję tego Asrocka z XBMC 9.11 (postawione na Ubuntu 9.10), dźwięk po hdmi działa bez problemów, niestety nie mam amplitunera, więc mam tylko stereo puszczone z tv do wzmacniacza już po analogu. Z testów w sieci wynika, że 5.1 DD i DTS działa ok, ale DTS-HD i Dolby True HD już nie bardzo.
 

spee

New member
a ja mam problem...
Posiadam asrocka ht czyli z pilotem i wszystko ladnie dziala tylko xbmc gdy chce po najechaniu na film rozwinac menu podreczne (mysz: prawy przycisk, klawiatura: C) to nie ma zadnej reakcji... spotkal sie ktos z czyms takim ? da cos sie zrobic z tym?
 

misza123

New member
nie chce zaczynac nowego tematu ale czy ktoś mógłby mi podpowiedziec odnosnie ASROCK ION-330BD.
jak to ma sie do kodeków HD ?? - nie che wydawac 500- 700 pln na stacjonarnego bluraya, jak moge dolozyc 2gie tyle i miec komputerek z blurayem.
 

pkomp

New member
cena pewnie z kosmosu - polecam zapoznać się z zotac zbox - można go zamontować z tyłu tv - ma uchwyt zgodny z vesa :)
do tego malutki i na świetnym procku amd - szybsze to niż atom
grafika radeon hd3200 więc i z hd sobie radzi niekiepawo
plit można dokupić radiowy i wypas prawie tylko ciekawe jak z uruchamianiem z pilota - to jedyna bolączka no prawie bo dysk również tylko 2.5" ale zastanawiam się czy nie kupić kieszeni do 3.5 i nie podłączyć do routera przez usb czy lan gigabit :)
jako media player napewno będzie lepiej niż te odtwarzacze a i pardzo podobnie cenowo - goły zotac to tylko ok 600 pln a xbmc to już naprawdę porządny soft i pewne odtwarzanie wszystkiego
 
Do góry