Asmax Playbox HD

Marko658

New member
Zapisałem z Youtuba kilkanaście filmów w ful HD 1080. Asmax odtwarza wszystkie bez problemów. Super jakość na TV panasonic 32 cale przez wejście hdmi. Filmy zapisuje programem ( YouTube Downloader HD )
 

duszabar

New member
Pytanie do użytkowników, czy w tym odtwarzaczu włącza się się po dłuższym oglądaniu statycznego obrazu wygaszacz ekranu a jeśli tak to czy można tę funkcję wyłączyć?
I pytanie dodatkowe do forumowiczów, szukam taniego odtwarzacza do wyświetlania statycznego obrazu i slideshow na monitorze komputera po HDMI, macie jakieś propozycje?
 
Ostatnia edycja:

bugger

New member
Wczoraj kupiłem Playbox'a i wszystko działa jak należy. Telewizor jaki mam to 14" CRT 4:3. Playbox mam ustawiony na odtwarzanie 4:3 LetterBox.

Jest tylko jedna rzecz. Mam przykładowo ten sam odcinek serialu w dwóch wersjach: HDTV.x264 (720x404) oraz 720p.HDTV.x264 (1280x720).

Z plikiem 720p.HDTV.x264 nie ma problemu. W wersji HDTV.x264 u dołu obrazu (na wysokości napisów) jest on zablurrowany. Na monitorze komputerowym (monitor 16:9) nie ma czegoś takiego z tymi plikami HDTV.x264 (nie 720p).

Na telewizorze o formacie 16:9 też będzie blur przy plikach HDTV.x264? A może update firmware'u
pomoże? Pozdrawiam.


EDIT: podłączyłem Playbox'a pod drugi telewizor, ustawiłem 16:9 na TV i na Playboxie - brak blura przy HDTV.x264 - czyli sukces. Lipa, że na moim telewizorze nie mogę przestawić AR :/
 
Ostatnia edycja:

frych47

New member
Asmax Playbox HD

Przy odtwarzaniu plików mp4 głos opóźnia się do obrazu, im dłużej oglądam tym opóźnienie rośnie.
Brakuje czarnego pasa u dołu ekranu do napisów, napisy są na obrazie więc słabo widoczne, brakuje żółtego koloru czcionki, czcionka jest trochę za cienka. Ogólnie jak na chińskie pudełko to lepiej już się nie da.
 

frych47

New member
Asmax Playbox HD

Po za tym odtwarzacz ma poważny feler bo nie rozpoznaje w napisach txt czy srt żadnych tagów.
A tło napisów powinno być tylko pod literkami a nie na prawie pół ekranu.
 
Ostatnia edycja:

foxfor

New member
Czy ktoś może wie jak to cudo odwiesić - bo po ostatnim filmie przeskakuje kontrolka między powerem a niebieską diodą(która normalnie powinna zapalać się po tym jak się włoży pena) ale nie dośc że nic nie odczytuje to jeszcze ciągle przeskakuje - wyłączenie zasilania nie pomaga, a przecież czegoś takiego jak reset to on nie ma? Pomocy bo wydałem na niego 249 i jak tak czytam te opinię to trzeba było brac asusa.
 

foxfor

New member
Asmax Player

Czy ktoś może wie jak to cudo odwiesić - bo po ostatnim filmie przeskakuje kontrolka między powerem a niebieską diodą(która normalnie powinna zapalać się po tym jak się włoży pena) ale nie dośc że nic nie odczytuje to jeszcze ciągle przeskakuje - wyłączenie zasilania nie pomaga, a przecież czegoś takiego jak reset to on nie ma? Pomocy bo wydałem na niego 249 i jak tak czytam te opinię to trzeba było brac asusa.
 
Do góry