Arcam Blu gratis do AVR.

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Jak w ulotce, akcja rozpoczyna się w dniu dziecka :)

220x290_arcam_zps8bf4a1a6.jpg
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie wnikałem w jego budowę bo to znana i renomowana firma. Zakładałem, że za ta kasę to porządny odtwarzacz. Jak widać w środku puściutko. Pewnie im się nie sprzedał więc teraz je rozdają:)
 

werf

Active member
Bez reklam
Już dystrybutor by mógł się szarpnąć o do kompletu dorzucać chociaż klona Oppo nawet za 500 zł to by była nie lada gratka :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A czy mają podobne wypełnienie obudowy jak ich odtwarzacze BD?

Proponuje isc do sklepu i odlsuchac, ja osobiscie odsluchiwalem dwa modele 400 i 600 z bylej serii teraz sa juz odpowiedniki i tych modeli - a ten ostatni( obecnie 750) jest najmocniejszym amplitunerem na rynku ( pobor pradu 1500 W) razem z topowym CA - tylko ten jest tanszy od Arcama ale i zupelnie inny jesli chodzi o wyglad i inny dzwiek, wiec zalezy co komu pasuje.. Dla mnie osobsicie arcam 600 byl najlepszyzm amplitunerem na rynku niestety za drogi bo lepiej wychodzi kupic za 10 tys powiedzmy amplituner i za 10 tys wzmak i wychodzi tyle co arcam 750 ...
 

jdud2

New member
Proponuje isc do sklepu i odlsuchac, ja osobiscie odsluchiwalem dwa modele 400 i 600 z bylej serii teraz sa juz odpowiedniki i tych modeli - a ten ostatni( obecnie 750) jest najmocniejszym amplitunerem na rynku ( pobor pradu 1500 W) razem z topowym CA - tylko ten jest tanszy od Arcama ale i zupelnie inny jesli chodzi o wyglad i inny dzwiek, wiec zalezy co komu pasuje.. Dla mnie osobsicie arcam 600 byl najlepszyzm amplitunerem na rynku niestety za drogi bo lepiej wychodzi kupic za 10 tys powiedzmy amplituner i za 10 tys wzmak i wychodzi tyle co arcam 750 ...

Avr 400 ma też pobór mocy rzędu 1500 W.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Nabrałem się kiedyś na kultowego Arcama Alpha 1 (CD). Na szczęście był z 2-giej reki i sprzedałem bez straty. Myśle, że ta "oficjalna cena" i flaki najlepiej obrazują podejście firmy do klienta.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Avr 400 ma też pobór mocy rzędu 1500 W.

Witam a to widzisz nawet nie wiedzialem o tym , bylem bardziej zainteresowany 600 wiec tamten bardziej badalem i wiecej czasu z nim spedzilem.. tak czy siak oba sa warte grzechu tyle ze 400 jest bardziej oplacalna patrzac cena i to co sie uslyszy.

Brodacz to ze akurat Ty sie jak to piszesz nabrales na cd arcama to nie oznacza ze tak jest ze wszystkimi innymi modelami arcama.. Wiele bluray-ow mysle wyglada porownywalnie, fakt nie kosztuja tyle ale nikt na sile nie namawia kupowac Arcama za 5 tys. - prawda... O ile dobrze pamietam to jest i tanszy jakis model bluray arcama... ale teraz za 1 zl to juz bez przesady ze sie nie oplaca kupic jesli ktos kupuje amplituner arcama..
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Darowanemu koniowi nie patrzy sie w zeby :)
Chociaz ja zawsze na takie atrakcje patrze z przymruzeniem oka i wezsze spisek. Nie twierdze ze tutaj tak jest, ale zdarzalo sie ze towar ma planowaną obnizke w bardzo bliskiej przyszlosci i sila rzeczy bedzie kosztowal taniej (wartosc np. playera), lub wchodza nowe modele i obecne beda mialy obnizoną cenę. Taka sprzedaz łączona, to zazwyczaj przemyslany myk, a nie dobre serce dystrybutora. No, ale jak ktos chce miec tu i teraz, to jak najbardziej przytulic bonusa zawsze milo.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Darowanemu koniowi nie patrzy sie w zeby :)
Chociaz ja zawsze na takie atrakcje patrze z przymruzeniem oka i wezsze spisek. Nie twierdze ze tutaj tak jest, ale zdarzalo sie ze towar ma planowaną obnizke w bardzo bliskiej przyszlosci i sila rzeczy bedzie kosztowal taniej (wartosc np. playera), lub wchodza nowe modele i obecne beda mialy obnizoną cenę. Taka sprzedaz łączona, to zazwyczaj przemyslany myk, a nie dobre serce dystrybutora. No, ale jak ktos chce miec tu i teraz, to jak najbardziej przytulic bonusa zawsze milo.

Ja jestem swiecie przekonany ze zaraz wejdzie nowy model, ale tak czy siak 1 zl to smiech na sali..
 

werf

Active member
Bez reklam
Mnie odrobinkę dziwi polityka Arcama że do flagowca wsadził kawałek jakiejś Manty czy bóg wie czego
Pal licho BDP 100 ale do 300tki mogli się odrobinkę przyłożyć

Takie Cambridge Audio poszło do Oppo kupiło gotowy projekt i mają player jak się patrzy co prawda bez marży 10.000% ale wstydu nie ma
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Mnie odrobinkę dziwi polityka Arcama że do flagowca wsadził kawałek jakiejś Manty czy bóg wie czego
Pal licho BDP 100 ale do 300tki mogli się odrobinkę przyłożyć

Takie Cambridge Audio poszło do Oppo kupiło gotowy projekt i mają player jak się patrzy co prawda bez marży 10.000% ale wstydu nie ma

Pewnie i masz racje w duzej czesci, tylko mysle ze oni tez popatrzyli tak ze taki klocek nie kupi ktos kto kupi amplituner za 5 tys, tylko wlasciciel amplitunera 600 obecnej 750, a taki gosc nie zastanawia sie az tyle co inny potencjalny czlowiek.Do tego pewnie podeszli ze to odtwarzacz bluray, a nie cd.. Natomiast amplituner wolalbym Arcama niz CA, a obu sluchalem , tylko ze niestety cena Arcama zabija.. To tak jak kolumny MA od seri gx w gore , nawet w sklepie sprzedajacy twierdza ze ceny sa za wysokie w stosunku do tego co sie slyszy.. tylko niestety dystrybutor na to nie patrzy.. A to ta sama firma... choc nie powiem platinum pod wzgledem wygladu, wykonania,to jest baja ale 25 tys za 200 stki oj bym sie grubo zastanawial czy jest sens.. nawet jak w sklepie je odsluchiwalem to wlasciciel sklepu powiedzial, ze on by nie dal tyle kasy :) ale niezle graja tylko chyba nie za te pieniadze... ale to kwestia gustu i portfela :)
 
Do góry