ARCAM AV380 czy...

SebaK1205

New member
Bez reklam
Witam,

Mam możliwość kupna w okazyjnej cenie ARCAM AV380. Zastąpiłby on mojego Pioneera VSX915. Oczywiście super pasowałby do BR Arcam BDP 100.

Z dźwięku Pioneera w kinie jestem zadowolony, dlatego już prawie byłem zdecydowany na zakup Creek Evolution 2 do stereo. Jednakże cały czas miałbym amplituner można powiedzieć starszego typu którego czekała by wymiana.

tutaj mam pytanie do znawców: czy jest możliwość porównania stereo w ARCAM AV380 w stosunku do Creek Evolution 2? Czy moze Creek zostawia ARCAM daleko w polu?
Czy może ARCAM AV380 ma już fajne stereo i do tego super kino i to będzie najlepszy wybór.

Pzdr
 

SebaK1205

New member
Bez reklam
Moja wiedza nie pozwala na rozwinięcie skrótu RK K2. Możesz pomóc:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

SebaK1205

New member
Bez reklam
Witam ponownie po miesiącu,

Zdecydowałem się zakupić Arcam AVR380 - używanego, 4 miesięczne, polska dystrybucja, na gwarancji, w bardzo dobrej cenie. Mam nadzieje ze to bedzie dobry wybór i zakup.

Pzdr
 

SebaK1205

New member
Bez reklam
Witam,
Historii ciąg dalszy, juz miałem potwierdzenie od sprzedającego co do ceny, ale okazało się ze sprzedał komuś innemu. Niby nowy kupujący wycofał się z zakupu, wiec sprzedający skontaktował się ponownie ze mną, tylko ze wola juz 300 zł więcej, i juz nie chce sprzedać przez portal aukcyjny. Cos mi nie pasuje dlatego odpuszczam. Z uwagi na fakt iz na nowego arcama brakuje środków zdecydował em się wytypowac nowe amplitunery:
X4000
TX828 lub 929
Yamaha A1040
Marantz SR6008 lub 7008.
Wiem ze nic nie zastąpi odsluchu. Ale co by koledzy najlepiej zgralo się lub uzupełniało z glosnikami MA seria BX.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Jeśli rozważasz używkę w takiej kwocie, to chyba jedynie od kogoś zaufanego, jak przytoczona Yamaha 3030, z drugiej strony obecnie w tej kwocie można jeszcze b. dobre modele tzw. wyprzedażowe dostać i co istotne nowe.
 

SebaK1205

New member
Bez reklam
Chciałbym się zmieścić w kwocie 4500, max. 5000. a jezeli bedzie cos godnego uwagi ponizej 4000 to tez chętnie przyjrzę się ofercie. Który kolega z forum sprzedaje Yamaha 3030?
 

SebaK1205

New member
Bez reklam
No tak... trzeba głębiej zajrzeć... :) Juz PW puszczone...
Do znawców: a jak to będzie grało z MA BX? Wiem że głośniki do spokojnej muzyki, a Yamaha to bardziej dynamiczny amplituner?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

werf

Active member
Bez reklam
Nie wiem jak BX ale RX dobrze się zgrywały z 3067 potem 3010

Stereo hm na początek może być Zresztą to temat rzeka
 

SebaK1205

New member
Bez reklam
Byłem w sklepie audio i nie mieli do odsłuchu takiej Yamahy A3030. Jednakze stwierdzili że lepszy będzie Onkyo 828 lub 929, jeżeli chodzi o wydajność prądową. Nie wiem czy jest to zabieg sklepu aby kupić u nich nowy amplituner czy faktycznie tak jest. Określili iż najlepszym wyborem oczywiscie bedzie Arcam, potem Onkyo, dalej Denon i na koncu Yamaha.
 
Do góry