Aplituner + zestaw głośników

hercin

New member
Witam wszystkich


Sprawa się ma tak:
Mam zamiar kupić jak w temacie amplituner i zestaw głośników 5.1 z subwoofer'em.

Szperałem w necie na kilku forach itp. Jest tyle opini ile uzytkowników wiec dalej nic nie wiem :)

Na poczatku chciałem kupić amplituner Sony STR DG510 + jakiś zestaw glośników Koda. Niestety na temat tych amplitunerów są różne opinie wiec sam już nie wiem :confused:

Może w końcu zadam pytanie.
Co wybrać do 1500 zł

Moje wymagania to.
1. Podłączyć n-ke ( niekoniecznie przez hdmi)
2. Podłączyć DVD ( mam narazie kiss'a dp 600 <opinie o tym pozostawiem sobie>)
3. W przyszłości podłączyc jakąś konsole
4. W aplitunerze chciałbym mieć funkcje nocnego grania
5. Kolumny musza pasować kolorem do wystroju pokoju (nad tym czuwa żona) i satelitek nie chciał bym tak stasznie małych. Myślałem o KODA SG 550 SW550

Może zaznacze że licze sie z tym że za 1500 zł nie bede miał sprzetu powalającego.
 

lepp

New member
Bez reklam
Może lepiej poszukaj głośników z drgiej ręki. Kupisz dużo lepsze niż te Kody. Tego amplitunera nigdy nie słyszałem.
 

mariosti

New member
Tak się składa że ten amplituner stoi u mnie w domu od niedawna, jakiś wyśmienitych głośników pod niego podłączonych nie mam, ale dzwięk jest czysty, a wzmocnienie równe. Jest sprawnie działająca automatyczna kalibracja z dołączonym mikrofonem.
dźwięk można puścić przewodem coaxialnym, optycznym i przez cinch'e, obraz przez componenta, hdmi i pojedyńczy cinch (jakkolwiek się ten standard nazywa).
Tego kissa będziesz mógł bez problemu podłączyć przez hdmi + coaxial'a (jako dvd), albo hdmi + światłowód (jako video 2), albo componentami, jakiekolwiek w sumie kable masz, wejść jest pod dostatkiem.

Wyjścia na głośniki nie są przykręcane, ale za to potrafią przyjąć potężnej średnicy przewody. Radio bardzo dobrze gra nawet na dołączonym kabelku/antenie (warto podłączyć uziemienie (śruba jest między gniazdami antenowymi)).
 
Ostatnia edycja:
Do góry