Android w Tv

piotrgryf

Klub HDTV.com.pl
VIP
Miałeś rację. To ta sama wersja i działa sterowanie pilotem. Pytanie dlaczego zniknęła ze sklepu. Dzięki

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

delibear

New member
Mam Sony KDL-50W755C i zauważyłem ostatnio, że android strasznie laguje. Aktualizacje wszystkie pobrane. Da radę coś z tym zrobić, czy po prostu ten model tak ma?

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
 

delibear

New member
A czy czyszczenie pamięci podręcznej lub odinstalowanie aplikacji coś pomoże?

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
 

Damaranus

New member
W wątku w kategorii lcd jest przypisy mój temat odnośnie androida i smart tv. Poczytaj. Od kilku dni mam zawalony prawie 8gb pamięci i niewiele to zmieniło. Za to w uruchomionych wisi coraz więcej apek a więc prędzej czy później i tak pewnie zmuli. Zastanawiam się jednak po co zawalić ten telewizor aplikacjami chyba ze masz pada i instalujesz gry. Ja mam tylko es file i Skype, reszta to same vod radio itp i tyle. Do tego gry ale i tak czekam na adapter do pada x360. Nie ma sensu zawalić telewizora zbędnym śmieciem tym bardziej ze tam tylko 2 rdzenie są.
 

delibear

New member
Co może być przyczyną, że po włączeniu telewizora (model w poście powyżej) musi upłynąć czasami nawet ponad minuta, zanim zacznie reagować na pilota, tzn w tym czasie nie można zmieniać kanałów, nie działa guide, itd.? Wygląda to tak, jak odpala się starego kompa, niby widać już pulpit, ale w ogóle nie reaguje na polecenia.

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
 

Damaranus

New member
Obstawiam że to po prostu Android. Zajrzyj do aplikacji czy nie ma zbyt wielu uruchomionych procesów, może warto by doinstalować jakiś clean master i wyczyścić co nieco.

Edit. A spróbuj wyłączyć rekomendacje : Ustawienia - Strona główna/ekran główny czy jakoś tak. Wyłącz rekomendacje i zobacz czy to nie ich wina. Wprawdzie wczytują się w tle ale nawet na kablu trwa to sporo czasu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry