Android TV na pendrive ... z HD - a czemu nie ?

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
[FONT=&quot]Android TV na pendrive ... z HD - a czemu nie ?

[/FONT]

[FONT=&quot]Mówi się, że Google wkrótce wypuści stock Android TV, ale Xiaomi minęło go, aby uruchomić Mi TV Stick. Obsługuje rozdzielczość do 1080p HD.
[/FONT]

[FONT=&quot] Android TV stick[/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot] Android TV to zazwyczaj coś, co kojarzymy z telewizorem Sony, Philipsa lub innej marki. A może pudełko takie jak Nvidia Shield lub własny Mi Box Xiaomi. Dzięki nowemu Mi TV Stick Xiaomi możesz przenieść Android TV do dowolnego telewizora, podłączając mały i przenośny pendrive do wolnego portu HDMI - podobnie jak stick Roku i FireTV. Krążyły pogłoski od jakiegoś czasu, ale oficjalne ogłoszenie pojawiło się nagle. Stick Xiaomi jest niedrogi i zawiera - w przeciwieństwie do Chromecasta - pełny interfejs użytkownika Android TV, dostęp do aplikacji ze sklepu Google Play, wbudowany Chromecast i fizyczny pilot z mikrofonem dla Asystenta Google.[/FONT]

[FONT=&quot] Jednak jest ograniczony do przesyłania strumieniowego wideo 1080p. Czy nadal istnieje rynek dla odtwarzaczy multimedialnych 1080p? Xiaomi tak uważa, ale dla wielu użytkowników prawdopodobnie warto poczekać około miesiąca, aby zobaczyć, co Google ma do zaoferowania. Firma podobno wypuściła własny stick Android TV ... z 4K HDR. Pendrive ma preinstalowany system Android 9.0 i jest zasilany przez czterordzeniowy procesor A53 Cortex, 1 GB pamięci RAM i tylko 8 GB pamięci wewnętrznej. Obsługuje dźwięk Dolby i DTS, ale nie obsługuje najnowszych formatów Atmos lub DTS: X. Nie jest to też pierwszy stick Android TV. Na początku 2018 roku w Japonii pojawił się `` CCC Air Stick TV '' z obsługą 4K HDR, chociaż był znacznie droższy niż wersja Xiaomi. Xiaomi Mi TV Stick będzie dostępny od końca tego miesiąca za 40 euro w Europie. Oficjalna dostępność w USA nie została jeszcze potwierdzona, ale jest już wymieniona na amazon.com za 44 USD.[/FONT]

[FONT=&quot]Xiaomi Mi TV Stick - dane techniczne[/FONT][FONT=&quot][/FONT]

[FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot] Rozdzielczość wyjściowa: 1080 P ( 1920 x 1080 @ 60 fps ) [/FONT]
[FONT=&quot]RAM: 1 GB [/FONT]
[FONT=&quot]Procesor: czterordzeniowy Cortex-A53 [/FONT]
[FONT=&quot]Pamięć: 8 GB
[/FONT]
[FONT=&quot]Karta graficzna: ARM Mali-450 [/FONT]
[FONT=&quot]System operacyjny: Android 9.0
[/FONT]

[FONT=&quot]Połączenie bezprzewodowe [/FONT]
[FONT=&quot]Wi-Fi: 802.11a / b / g / n / ac 2,4 GHz / 5 GHz [/FONT]
[FONT=&quot]Bluetooth: 4.2 [/FONT][FONT=&quot]
[/FONT]

[FONT=&quot]Dekoder wideo [/FONT]
[FONT=&quot]VP9-10, H.265, H.264, VC-1, MPEG1 / 2/4, Real 8/9/10[/FONT]
[FONT=&quot] Format wideo: RM, MOV, VOB, AVI, MKV, TS, MP4
[/FONT]

[FONT=&quot]Dekoder dźwięku [/FONT]
[FONT=&quot]DOLBY, DTS Format audio: MP3, AAC, FLAC, OGG [/FONT]
[FONT=&quot]Dekoder obrazu: JPG, BMP, GIF, PNG
[/FONT]

[FONT=&quot] Porty[/FONT]
[FONT=&quot] HDMI x 1 [/FONT]
[FONT=&quot]Micro USB x 1[/FONT]
[FONT=&quot] flatpanelshd
[/FONT]
 
Ostatnia edycja:
Do góry