Amplitunrt lub jakies kino domowe

shredi80

New member
witam wszystkich
szukam jakkiegos fajnego Amplitunera lub kina domowego z przynajmniej 4 wejsciami optycznymi
siedze juz kilka godzin przed kopmem i nic jakos nie moge wynalezsc ciekawego
dzieki wielkie za pomoc
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
ma być tylko amplituner ?
czy mają być w komplecie głośniki ?
ile ?
czy odtwarzacz blu ray ?
 

shredi80

New member
(sorki za literówkę w temacie, nie zauważyłem, nie wiem jak to poprawić)

jest mi to obojętne, głośniki zawsze mogę dokupić, potrzebuje minimum 4 wejścia optyczne w tym urządzeniu
cena nie gra roli chce dobry sprzęt
a co do płyt blu ray to mam ps3 wiec nie jest konieczny ale jak będzie to nie przeszkadza w niczym
 
Ostatnia edycja:

krisder

New member
Bez reklam
Stwierdzenie że cena nie gra roli spowodowało że kiki zaproponował Ci same "ciacha". Musisz jednak wiedzieć że podłączanie do tych ampli jako odtwarzacza BD konsoli i byle jakich kolumn to profanacja a przynajmniej spore ograniczenie możliwości tych ampli. Decydując się na któregoś z nich musisz wydać jeszcze sporo kasy na porządny BD i zestaw głośnikowy i wypadało by to wszystko połączyć przyzwoitymi przewodami.
 

shredi80

New member
troche przesadzilem :)
a jakies amlitunery tak w granicach 3000 zloty
mysle ze to dobra cena za dobry sprzet
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jeśli mają być 4 wejścia optyczne - to w tej klasie cenowej nie ma takich.
 

shredi80

New member
to najtanszy amlituner z 4 wejsciami albo jakies kina domowe?? oczywiscie w tym przypadku cena wzrasta, nie musze dokupywac glosnikow :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
a możesz napisać do czego Ci 4 wejścia optyczne ?
Czy nie wystarczą 4 wejścia cyfrowe ?
 

shredi80

New member
może tak napisze jaki sprzęt posiadam i proszę o dobranie jakiegoś fajnego zestawu audio
TV Samsung 40" seria 8 , PS3 , Xbox360, dekoder satelitarny HD, kamera Sony HD
wszystkie te urządzenia mam podłączone do tv przed HDMI, jak na razie do dźwięku używam Creative Decoder DDTS-100

jak to najlepiej polaczyc z soba ??
mam juz dosc 2 dni siedze przed laptopem i sam juz nie wiem co i jak
 
Ostatnia edycja:

krisder

New member
Bez reklam
Obecnie "wyścig zbrojeń" odbywa się na polu ilości wejść hdmi, którymi możesz przesyłać zarówno dźwięk jak i obraz. Większość ampli posiada także wejścia cyfrowe optyczne i elektryczne do przesyłu samego dźwięku. Na ogół jest ich minimum po dwa z każdego rodzaju i moim zdaniem jest tych kombinacji aż nad to.
 

raus

New member
Konsole i dekoder wpinasz do amplitunera po HDMI, dekoder pewnie też, z kamerą to nie wiem, ale wciąż masz kilka wejść optycznych ;) , co załatwia dźwięk i obraz i jeśli nie masz przypadkiem dwóch odbiorników, praktycznie każdy współczesny amplituner cię zadowoli
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Onkyo 607:
http://www.cepro.com/images/uploads/large_tx_sr607.jpg
large_tx_sr607.jpg


http://www.pioneerelectronics.com/StaticFiles/PUSA/Files/VSX-919AH-K_REAR.jpg

Pioneer_VSX-819H.jpg
 

shredi80

New member
chyba sie zdecyduje na TX-NR807
co do kolumn to chyba bede muial zalozyc nowy temat w osobnym dziale
no chyba ze mi tu cos doradzicie
 

Horhe Ortega

New member
Może masz uprzedzenie do Yamahy ale najlepszy jest własny odsłuch.Np.- Yamaha NS-8900 + NS-P8900-2300PLN + wspomniana Yamaha-2200PLN.Razem ~4500PLN a Onkyo z "dobrą" gwar. raczej <.3000PLN nie kupisz(to ważne przy wydatku tego rzędu).Masz możliwość odsłuchu w Top Hi-Fi& ?
 

shredi80

New member
niestety nie mieszkam w polsce
nie mam żadnych oprzędzeń do żadnej z w/w firm
chce kupić dobry sprzęt i nie chce przy tym oszczędzać, na ampli max 4000 i podobna kwota na głośniki
 

shredi80

New member
witam ponownie
mianowicie pojawil sie inny problem
mianowicie polka na ktorej mial by stanac ampituner ma tylko 300mm glebokosci, wysoka jest na 225mm i szeroka 445
znaje jakes ampli mieszczace sie w tych wymiarach ??
 
Do góry