Amplituner z korektorem graficznym

Gulgulator

New member
Będę zobowiązany za następującą informację : który z amplitunerów z wyższej półki ma wbudowany korektor graficzny , oczywiście oprócz standardowych regulacji . Wiem , że niektóre mają takowy dla kolumny centralnej . Mnie jednak interesuje taki z korekcją dla pozostałych torów , a conajmniej - dla frontów .
 

darekguma

New member
Bez reklam
Yamaha 767 i pewie wyzsze modele maja korektor dla wszystkich głosników.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

darekguma

New member
Bez reklam
Może i graja o.k ale nie wszystkie kolumny graja o.k lub użytkownicy mają inne wymagania co do dzwieku i w takim przypadku można wprowadzic drobne korekty co do dzwięku. To jest duży plus jak dla mnie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Gulgulator

New member
Panowie - wielkie dzięki . Wymieniam kompleksowo sprzęt , a ponieważ zgadzam się z tym co pisze darekguma - takiego sprzętu szukam . Oszzędziliście mi przekopywania się przez różniste manuale . Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam .
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
a jak wyglada sprawa korekcji dzwieku w ampli. MARANTZa???

W Marantzie spokojnie ustawisz to co chcesz, takze bez obaw. Ja bym sie raczej bardziej skupil na audyssey ktory powinien Cie zaspokoic. Chyba ze chowales sie na Altusach i masz specyficzne wymagania co do dzwieku :) czyli mowiac krotko bez korektora Diory,Unitry nie ma zabawy.
 
Do góry