Amplituner z dwoma wyjściami HDMI czy z jednym + splitter?

redlum

New member
Bez reklam
Byłem już prawie pewny że kupię sobie Yamahę RX-V767, ale może lepiej kupić np Onkyo 609 + splitter HDMI?

Proszę o opinie ludzi używających splittery HDMI - głównie - jakie są z nimi problemy.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
mamy wiele spliterów ale nie wiem o jakie problemy pytasz?
Bo spliter albo działa albo nie działa.
Oi pytanie kupujesz ampli tylko dla HDMI to zdecydowanie dokup spliter ale wówczas dobierz ampli do swoich potrzeb kina i muzyki. Bo tak szkoda kasy. Więc musisz podać jakie masz warunki w mieszkaniu , jakie potrzeby i oczekiwania od sprzętu ?
 

Vaderus

New member
Bez reklam
Czy splitter przypadkiem, jako kolejny element na drodze obrazu i dźwięku, nie dodaje albo nie ogranicza przy okazji niczego?
 

JackS.

New member
Bez reklam
Jak chcesz taki, co nie ogranicza, a wręcz odwrotnie, to mogę Ci polecić ten, do którego link znajdziesz w mojej stopce. Po załączeniu jego funkcji DreamEDID w moim PS3 pojawiło się szereg nowych opcji - w tym możliwość wysyłania wizji w formatach 3D.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

wUodek

New member
Tobię płacą za reklamę tego splittera ?
Czy też może jesteś producentem/sprzedawcą tego ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

redlum

New member
Bez reklam
Kiki: salon 3,5mx5,5m z jednej strony otwarty - kolumny już mam KEF 3005SE. Co oczekuję? Dobrych efektów w kinie domowym. Muzyka bardzo rzadko pewnie częściej radio niż coś innego. Splitter jest mi potrzebny do TV+projektor.

JackS. - o tym splitterze myślałem

Blackninja - w tej chwili mam Onkyo 605 które będę wymieniać w najbliższym czasie. Więc myślałem o splitterze i czekaniu na nowe modele amplitunerów. A jak ten Yamaha zagra z moimi kolumnami?
 

arcoss

Member
@JackS
Ten nSplitter zadziała przy kablówce z Vectry? Konfiguracja - nSplitter podłączony do wyjścia dekodera z Vectry, jeden przewód HDMI do lcd w salonie, drugi 10-metrowy do pokoju córki. Można oglądać np. dwa różne/te same programy na obu TV jednocześnie? Nie kombinowałbym z tym, gdyby była możliwość multiroom'u pakietu VIP na oba odbiorniki. A niestety VIP'a mogę mieć tylko na jednym dekoderze, na drugim max platynę, co mnie nie satysfakcjonuje...
 

_hdtv_user1

New member
ja mam stara wersje tego nsplitera tj bez tego jakiegos mkII... amplituner mam pionieer lx70 no i wiaodmo ma jedyno wyjscie - do splitera podlaczony jest kuro 6090 (kabel 12m) oraz epson 5500 (kabel 15m) - zadnych problemow itp
 
Do góry