Amplituner z 2 HDMI Out

kubek_lodz

New member
Dobry wieczór

Obecnie posiadam ampli Denon X3000, który ma co prawda dwa wyjścia HDMI, ale po przełączeniu na Zone 2 dźwięk idzie tylko w Stereo. Ze względu na posiadanie TV i rzutnika, oraz korzystanie ze sprzętu głównie do oglądania filmów/seriali, potrzebuję sprzęt, który na obydwu wyjściach będzie dawał dźwięk w 5.1.

Myślałem nad Denonem X3500, który kosztuje ok 4 tys. Czy w tej cenie znajdzie się coś innego, na co warto zwrócić uwagę? Mogę zwiększyć nieco budżet, jeśli wyższa cena uzasadniona będzie wyższą jakością. Zestaw który posiadam to:

TV LG OLED65C8PLA, kolumny Dynaudio Audience 8.2, sub Paradigm
 

wucash

Active member
Bez reklam
Na amazon.de x3500h wychodzi 3100 zł, dostawa w tydzień, gwarancja 2 lata. Kumpel odebral w tym tygodniu
 

kubek_lodz

New member
Dzięki za info! W PL znalazłem za 3500, nie wiem jak w przypadku Amazona będzie wyglądała sprawa z fakturą, której potrzebuje. Szukam jednak ewentualnych alternatyw.
 

wucash

Active member
Bez reklam
Gwarancja ale na terenie Niemiec, kolega raczy zaznaczyć. Cokolwiek się stanie trzeba do nich wysłać. W Polsce przyjmują tylko gdy sprzęt kupiony u polskiego dystrybutora.
W Polsce też trzeba wysłać. Wysyła sie do Amazona na ich koszt. Z reguły wysyłają nowy sprzet a ty dopiero potem odsylasz popsuty na ich koszt. Kontakt w jezyku polskim.
 
Ostatnia edycja:
Do góry