Amplituner Yamaha RX-V863

katalonia

New member
Witam,

Mam pytanko, mam ktoś może ten sprzęt. Poproszę o kilka słów (opinie, wrażenia) na temat tego modelu. Planuje zakup Yamahy, mam tylko dylemat czy skupić się na modelu 863 czy może 663... Parametry mają podobne, 863 ma większą moc - więc pewnie będzie przyjemniej grał, ale z drugiej strony jest o około 1K droższy..

Pozdrawiam
Maciek
 

Marcinolsz

New member
863

Hej...
Ja mam od ok 2 miesięcy i jestem w 100% zadowolony.. Gra super. jak dla mnie oczywiście..Przesiadka najpierw z Pioneera 917 i po przejściach z HK 255 kończę na tym sprzęcie.
Jeżeli coś potrzebujesz wiedzieć to daj znać...
 

Tonio

New member
Witam!!! Mam 861...i nie załuje...jest tego warta...3jka ma tylko nowe kodeki HD.Popatrz dobrze na ceny... czasami miedzy 663 a 863 jest mała różnica w cenie... u mnie ten dylemat kosztował 450 zł wiecej.Pozdrawiam!!!:twisted:
 

bob1969

Member
Bez reklam
blackninja napisał:
W tej chwili chyba lepiej wypada Onkyo TX-SR805.

Święte słowa ... żeby tylko dla mnie tych 805 wystarczyło. Poza tym zdaje się, że wszędzie tylko srebrne zostały ...
 

gusiu

New member
Tylko yamaha

Chlopie nie daj sie skusic cena jak cie stac to biez ten wyzszy model i nie patrz na parametry techniczne od paru lat mam model z 7seri chyba 735 i wymienie go tylko n a wyzszy model yamahy moze 1900. W czasie kupna mialem ten sam dylemat co ty ale po odslychu mojej perelki i modelu nizszego wiedzialem juz co chce, oczywiscie w tym samym pomieszczeniu ina tych samych kolumnach.I jeszcze jedno basu z yamaszki nie zastapi ci zadne Onkio Do dzwieku z komputera uzywam tez yamaszki mikro HI-fi. Zycze milej przygody z conajmniej 8 seria
 
Do góry