Amplituner stereo

Lukas-L83

New member
Jak w temacie. Jaki amplituner sieciowy stereo byście polecili. Dodam że mam kolumny 4 ohmowe wiec chyba za dużo do wyboru nie będzie. Zależy mi na tym by było usb, radio internetowe i w miarę dobry dźwięk w stereo. Kwota jaką chce przeznaczyć to maks 2200 zł. Jak coś polecicie to zaraz umawiam się na odsluch.
Brałem pod uwagę jak narazie
Yamahe rn500 i yamaha rs700
Widzę ze harman coś nowego wypuszcza tzn hk3700 ale pewnie jak to harman 4 ohmowych kolumn nie udzwignie, choć w stereo może coś się zmieniło.

Z góry serdeczne dzięki za wszelką pomoc

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

Lukas-L83

New member
No właśnie tak patrzę, czytam i ...no to nie amplituner, a już się ucieszyłem bo słyszałem ze marantz nie ma sobie równych w stereo jesli chodzi o ampli w tym przedziale cenowym

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
 

Lukas-L83

New member
Słuchałem w weekend zestawu ze wzmacniaczem lampowym, REWELACJA, dziś wiem co to znaczy audiofilski dźwięk.

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

Lukas-L83

New member
Nie wiem jaki dokładnie model ale nazwa to cayin spark, trochę dal za niego bo około 4000 zł. No ale dźwięk pierwsza klasa

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
 

Lukas-L83

New member
No a mi pozostaje albo onkyo 8050 albo Yamaha rn 500, jak widzę zdania są podzielone. Ma ktoś z was któryś z tych modeli? Jadę w tym miesiącu na odsłuch, ale chciałbym wiedzieć od profesjonalistow jak się sprawuja, na co zwracać uwagę itd

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
 

lm648

Banned
lm648 dobre polecenie ale skasowałes chyba.

:-o ... no ty to szybki jesteś :) :) :)
.... odniosłem wrażenie, że autorowi chodziło o coś innego więc ... "puściłem do kosza ":)
... a mowa była o ...... HK3777 ... + JBL Studio 580 .... lub Studio 530 :)
.... a można jeszcze bardziej "budżetowo" JBL Studio 230 lub 270 lub 280, .... niestety każde lub + ok.1300 PLN
Co ty na to black?
Właśnie czekam na opinie (cenę też) ws. HK3777, .... natomiast co do JBL-ów uważam, że są odpowiednie ... ale który diabli wiedzą :)
:) jeszcze jest ........ 590 :)

"Fajna płyta Oldfielda Tubular Beats" .... są jeszcze fajniejsze .... posłuchaj pozostałych :)
 
Ostatnia edycja:

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Nowe HK zapowiadają się obiecująco, dziwne , że nikt w tych ampli stereo nie pomyślał o HDMI tak jak Kenwood. Ampli mamy zamówione jak tylko się pojawią to lecą do nas.

Pozostałe płytki znam :) Beats to coś nowego w jego twórczości.
 

lm648

Banned
......dziwne , że nikt w tych ampli stereo nie pomyślał o HDMI ........

.... i bardzo dobrze, gdyż jest to ampli stereo a nie KD ..... więc w jakim celu mu to HDMI potrzebne?.... aby bardziej zuniwersalizować jego przeznaczenie? ..... wówczas byłoby "dla mas" i do wszystkiego ... czyli do du...y :D
... a jakby już było, to nasuwa się kolejne pytanie: gdzie są dekodery DD, DTS itd .... czyli kółko się zamyka w KD:lol:
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Pewnie, ze z jednej strony dobrze, ale myslę ,ze to kwestia czasu, szczegołnie w budzetowych sprzetach. Jednak sporo osob poszukuje ampli np. do 2.1. Dlatego sądzę, ze mimo wszysko blizej takiemu sprzetowi będzie do amplitunera kina niz amplitunera stereo.
 
Do góry