AMPLITUNER ONKYO tx-nr905

MORIS1971

New member
Witam
mam problem z moim sprzętem prosze o radę.

Posiadam ONKYO nr905 telewizor Pioneer KURO 5090H dekoder do Cyfry+ (cyfrowy) oraz napęd BR Denona.

Sprzęt został podłączony wszystko chodziło super 2 dni a potem nagle nie mam możliwości oglądania przez HDMI filmów z płyt (słychać tylko głos) ani z satelity (też tylko głos obraz się nie pojawia)
Czy ktoś może mi podpowiedzieć gdzie może tkwić błąd?

Dziękuję za pomoc
 
D

Deleted member 121090

Guest
Może to zabrzmi trochę śmiesznie ale spróbuj poruszać kablami HDMI na wyjściu z amplitunera. Też tak miałem i okazało się że coś mi tam nie łączyło. Może u mnie w kablu coś nie tak, ale też ni stąd ni zowąd zgubił się obraz i był tylko dźwięk.
 

MORIS1971

New member
Może to zabrzmi trochę śmiesznie ale spróbuj poruszać kablami HDMI na wyjściu z amplitunera. Też tak miałem i okazało się że coś mi tam nie łączyło. Może u mnie w kablu coś nie tak, ale też ni stąd ni zowąd zgubił się obraz i był tylko dźwięk.

Kabelki mam dobre sprawdzałem, nawet zmieniałem port wyjściowy, z main na sub i dalej nic ;(
 

lapt

New member
Może włączyłeś przypadkiem w ampli tryb "direct" "pure direct" czy jak tam się to nazywa w Onkyo i wtedy ampli puszcza tylko audio.
 
Do góry