Amplituner + kolumny + sub, do wydania ok 4tys.

dzakk

New member
Witam, akcja jak powyżej. Nie jestem jakimś perwersyjnym audiofilem, sprzęt głownie do TV ( LG 50 PG6000), ale muzyki czasami też posłucham. Mam dekoder cyfrowy z nagrywarką z UPC. Noszę się z zamiarem kupna bluraya LG BD390. Niestety mam mało miejsca na kolumny w pokoju (18m2), więc myslalem o dwóch kolumnach + sub (suba mogę kupic za kilka miesięcy jeśli koszty mnie przerażą ;) ) najlepiej w jakimś ciemnym drewnie. Kiedyś podobał mi się Marantz SR 5003 (nawrócę się jeśli zgrzeszyłem), ale cena poszła w górę i bardzo wolno spada ;)

To jak? Pomożecie ? ;)
...
 

hawk11

New member
To jesteś w takiej sytuacji jak ja. Na początku chciałem wydać mniej ale nie da się jak chcesz mieć w miarę grający sprzęt. Ja jeszcze nie wybrałem ale ograniczyłem wybór do HK 255 (260) a Yamhą 765. Kolumny do tego Heco Victa 500/200/100 lub Magnat supreme 1000/100/250. Zaznaczam że nie jestem znawcą tematu jak inni na forum. HK mam w najbliższym czasie osłuchać to będę mógł coś napisać natomiast Yamahy nie mam gdzie. Najlepiej popytaj blackninji lub kikiego oni Ci lepiej doradzą. Podaj też preferencje muzyczne to forumowicze więcej będą mogli doradzić. Z subem to wyjdzie ponad 4 tyś. wiec lepiej dozbieraj albo kup później.
 

dzakk

New member
Czytałem wcześniej Twój wątek i parę innych zanim tu coś naskrobałem, ale ja mogę ostatecznie wydać troche więcej gdyby mnie ktoryś z wymienionych powyżej przekonał ;) Zależy mi na nowych systemach dźwięku (do BD390), wiec nie bedę sie trzymał kurczowo nawet tego 2+1 (jakby co skuje ściany :D ). Problem w tym, że jestem "lajkonikiem", tudzież nigdy nie byłem w tym "prymasem" i potrzebuje fachowej porady. Do sklepu nie marzę żeby iść, bo po prostu nie mam czasu. Preferencje muzyczne ? Jak będe słuchał to tylko rock i cięższe :cool:
 
Do góry