Amplituner + kolumny stereo

dimmer

New member
Witam wszystkich forumowiczów.


Chciałbym Was prosić o poradę w doborze sprzętu.

Otóz szukam zestawu składającego się z amplitunera i kolumn stereo.

Kwota którą chcę na to przeznaczyć, to 3-4 tys. zł.

Więc tak:

Amplituner dobrze jakby miał mozliwość odtwarzania muzyki z pendrive'a i dobrze grał w stereo. dodatkowe funkcje jak połączenie LAN, HDMI czy teżradio internetowe, mile widziane.

Myślałem nad amplitunerami Yamahy, ale chyba tylko najdroższe modele grają dobrze w stereo.

Kolumny będą stać na szafce. Muzyka to głównie rock, blues, country. Głównie chodzi o dobry dźwięk gitar i wokalu.

Pomieszczenie, to jakieś 15m2.
 
Ostatnia edycja:

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jeśli ma być amplituner kina domowego to zerknij na Denona 2113/X2000, Harmana avr270. Jeśli kolumny będą stały na szafce to lepsze będą monitory. Np. Monitor Audio BX2 (chyba że trochę dołożysz kasy to wtedy RX2), Dali Zensor 3, Paradigm Mini Monitor v7 , Epos Epic.
 

dimmer

New member
Miał być amplituner kina domwego, ale po namyśle zmieniłem zdanie i chyba lepszym wyborem będzie amplituner stereo.

Po przeczytaniu tematów na forum, myślę nad:

Onkyo TX-8050 + Monitor Audio RX2

Nada się to do podanych gatunków muzyki?
 
Ostatnia edycja:

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie słyszałem tego Onkyo. RX2 jak najbardziej dobry wybór. Jeśli Onkyo to zerknij na Onkyo TX-8050. Ma usb i jest mocniejszy. Zobacz też Harmana 3490.
 

dimmer

New member
Tak chodzilo mi o 8050, tylko przeglądałem czy następca nie wyszedł i pomyliłem jedna cyfrę. Trochę przekracza mój budżet, ale może da sie taniej gdzię dorwać tego Onkyo, bo ceny jakieś wysokie.

Dzięki za namiar na HK, zaraz zobaczę czy spełnia założenia.
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
MAS 111 to bardzo chwalona konstrukcja, ale zawsze to miniwieża. Zestaw HK3490 + porządne monitory zagrają zdecydowanie lepiej.
 
Do góry