Amplituner + Kolumny !!!! Opłaca się ??!

Purgi

New member
Siema.

Znalazłem taki zestaw na allegro;
[ PIONEER VSX-820 + KODA AV-707 v3 5 kanałowy amplituner AV z HDMI, HD Audio + Zestaw głośników 5.0 bez subwoofera ]

Czy jest on dobry a bardziej chodzi mi o kolumny 5.0 bo amplituner jest spoko, ale czy te kolumny ujdą ????

Serdeczne Dzięki za odpowiedzi.
 

Purgi

New member
No do słuchania muzyki, do pokoju. Chce jakoś amplituner do laptopa podpiąć i zamiast głośników, a z czasem dokupić dvd i telewizor, ale narazie do laptopa.
Wydaje mi się że ten amplituner pioneera jest w porządku ?
 

BD

Member
Bez reklam
na 70m.kw za slaby sprzet no i sluchasz muzyki murzynskiej to tez nie za bardzo -odradzam ;d;d;d
 

Purgi

New member
murzyńskiej ???

No kolumny to tak myślałem że nie za dobre, dla tego narazie chce taki a później chce sobie kupić JBL'a.
A amplituner ?
 

Purgi

New member
Jeśli chodzi o muzykę jaką słucham to opór Reggae i trochę hip hopu :) tak na marginesie:)

A mój pokój ma jakieś 20m2 do 30m2 :)

A ten amplituner jest zły ? wydawało mi się że jest w miarę na 5.1 i pioneera i wogóle trochę czytałem to pisali że jest dobry i że bardzo dobra firma.
 

Purgi

New member
No ok.

Chodzi mi czy Amplituner: Pioneer VSX-820 jest dobry ???

i czy ta kolumna jest dobra: JBL E 80 E80 ???
 

Purgi

New member
Za drogie te kolumny: Studio 180.

Bo jeszcze się zastanawiałem nad amplitunerem też pioneer'a tylko VSX-920 on jest prawie taki sam tylko że na 7.1 . A mi wystarczy na 5.1 .

Może jest jakiś lepszy Amplituner na 5.1 do 1500 zł ? ?
 

Purgi

New member
Wydawało mi się ze Pioneer ma dobre, nawet myślałem że najlepsze Amplitunery. A to jednak Onkyo ma lepsze ?
 

piotr818

New member
Bez reklam
To kwestia marketingu tego forum ja osobiście bardzo polecam Pioneera to doskonały sprzęt. Do wielkości pomieszczenia wystarczy pozostaje kwestia doboru głośników. Oferowanej Kody nie polecam
pozdrawiam.
 

Purgi

New member
A tego JBL'a E80 ??

Bo ja chciałem narazie kupić sobie Amplituner Pioneer'a VSX-820 i dokupić do tego tą kolumnę JBL'a E80.
 

piotr818

New member
Bez reklam
Jeśli masz małe wymagania słuchowe i lubisz dużo basu to tak. Trzeba niestety odsłuchać inaczej możesz być zawiedzony.
 

Purgi

New member
No to napiszcie mi jakiś dobry zestaw, może być sam amplituner + jedna kolumna stereo. Tak do 2200zł. oczywiście 5.1.

Żeby był dobry i żebym mógł sobie też głośno posłuchać :) taki przyzwoity :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
czegoś nie łapię .
Za 2200 zł chcesz zestaw ampli + kolumny 5,1?
Czy 2200 na ampli + jedna kolumna stereo i co to znaczy jedna kolumna?
 

Purgi

New member
Sory :)

Chce Amplituner na 5.1 , i jedną kolumnę stereo ,
Aplituner+ kolumna ma razem nie kosztować więcej niż 2200zł. :)

No i chce taki w miarę dobry ten sprzęt, żebym mógł też głośno słuchać.

Bo mi chodziło o to że może być też jakiś zestaw do 2200zł taki jak np na początku pisałem ale pisaliście że te głośniki KODA są lipa , więc pewnie nie kupie dobrego zestawu do 2200zł , więc może być sam Ampli + Jedna Kolumna później sobie dokupię więcej.
 
Do góry