amplituner+kolumny+hd dvd

diggy

New member
Witam,
od jakiegoś czasu posiadam tv [SIZE=-1]Samsung LE37S62. Jestem z niego bardzo zadowolony. Jednak dopiero po zakupie kabla hdmi, podłączeniu dekodera n, i włączeniu discovery hd zobaczyłem co znaczy high definition. Następnym krokim były filmy hd puszczane z laptopa przez vga. Jednak obraz nie był już tak idealny. Zachciało mi się także dzwięku przestrzennego, gdzyż wieża hi-vi technicsa nie najlepiej nadaje sie do kd. Tak więc trafiłem na Forum hdtv.com.pl, po kilku dniach wertowania wybrałem swoje typy:

Amplituner: [/SIZE] Yamaha RX-V361
Głośniki: Koda AV701/SW550
DVD: Tutaj mam największy dylemat

Odtwarzacz Blue-Ray: Samsung BD-P1400 lub Sharp BD-HP20S. Najwięcej filmów jest na BD, jednak czy na tych odtwarzaczach da się oglądać materiały z internetu :p w hd zgrane na zwykłe dvd?

Odtwarzacz HD DVD:
TOSHIBA HD-E1

Komputer Media Center (HTPC): to rozwiązanie najbardziej do mnie przemawia: karta ati 2600HD, dysk 720GB, możliwość upgradu. Cena do 1700zł.

Jeszcze jedno pytanie: jak to najlepiej połączyć przy jednym hdmi w tv:???:.

Proszę o wyczerpujące odp.

Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
ja korzystałbym z amplitunera z wejściami HDMI, czyli np. amplituner JVC 411 + blu ray Sharpa Bd 20 / specjalna cena dla członków forum/ . Głośniki Jamo 606 - z pewnością nie Koda. I możesz przemysleć jesli nie blu ray to hd dvd EP 10 Toshiby w podobnej cenie .
Określ przedział cenowy.
 

diggy

New member
Dzięki kiki za odp.,
a więc tak: planowałem wydać:
na amplituner: ok. 900zł (a jaka jest cena tego JVC w Twoim sklepie?)
na głośniki: do 1100zł
na dvd: jesli BR to 1500zł, jesli Toshiba HD to 1000zł.

Więc mój budżet to max 3500zł, ale jeśli wezmę Toshibę to można dołożyć do ampli lub głośników. Co radzicie?

Pozdrawiam
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Powiem, że kupując HDDVD lub Bluray to trzeba iść za ciosem i kupić amplituner z nowymi dekodeami. TX-SR605, 705, 805, 875, 905. Yamaha 361 niestety ich nie ma.
 
Do góry