Amplituner kina domowego + głośniki - prośba o pomoc w wyborze

storek

New member
Witam :)
Żeby nie mnożyć to się podłączę, chyba że moderator przeniesie a jeżeli nie trafiłem proszę o poprawkę.

Panowie posiadam amplituner Denon AVR 2312 i teraz pytanie do Was: czy ten sprzęt uciągnie zestaw kina domowego Klipsch? Chciałbym kupić zestaw: RP 280f, RP 450c, RP250s oraz suba 115SW. Czy ktoś próbował? z góry dziękuję za pomoc :)
 

lobos

New member
Bez reklam
Słabo to widzę. Zagrać, zagra ale na pewno nie pokaże potencjału kolumn w kinie.
Pełne 5.1 jeszcze przy dużych frontach potrzebuje wydajniejszego amplitunera.
 

katka10

New member
Może byłbyś zainteresowany MA BX 2 CZARNE + CENTRALNY.
Planuje sprzedaż i przesiadka na stereo i kolumny podłogowe.
Połowica zgodziła sie na przemeblowanie. :)
 

storek

New member
Słabo to widzę. Zagrać, zagra ale na pewno nie pokaże potencjału kolumn w kinie.
Pełne 5.1 jeszcze przy dużych frontach potrzebuje wydajniejszego amplitunera.

Mają wysoką skuteczność to wiem, że zagrają :) ale aż tak słabo jak Ci się wydaje? Myślałem że ten model nie jest, aż tak słaby.



Może byłbyś zainteresowany MA BX 2 CZARNE + CENTRALNY.
Planuje sprzedaż i przesiadka na stereo i kolumny podłogowe.
Połowica zgodziła sie na przemeblowanie. :)

Dziękuję ale wolę coś mocniejszego ;] i nie chcę podstawkowych.. jakoś tak do mnie takie maciupkie nie przemawiają :)
 

Rafal7

Banned
Ten ampli nie jest słaby, wysoka skuteczność to jedno a prądo żerne głośniki basowe to drugie.
 

storek

New member
Domyślałem się, że jak napiszę na forum to za chwilę ktoś napisze że to się nie nadaje albo lepiej kupić końcówkę mocy itp. :p albo że jeszcze lepiej to będzie odkupić od niego zestaw bo wymienia :) Jeżeli faktycznie ten zestaw jest tak mocno prądożerny to może lepiej zejść o model niżej? Co sądzicie? Chociaż nie mówię, wolałbym te które wymieniłem :)
 

Rafal7

Banned
Ten ampli da rade tym kolumna z tym że nie napędzi( nie wykorzysta) ich w stu procentach.
Jeżeli planujesz za rok czy dwa wymienić ampli to możesz sobie sprawić taki zestaw.
 

SebaK1205

New member
Bez reklam
Jeżeli zależy Ci na Denonie - to osobiście bym rozważał model 4200 i wyższe modele. Tutaj powinieneś być bardzo zadowolony.
 
Ostatnia edycja:
Do góry