Amplituner HD i Bluray do QQ 500

muaddib

New member
Witam, jestem posiadaczem obecnie sprzętu:

PS3 + Quadral Quintas 500 + Sub Quadrala + ONKYO txsr 506 + tv panas 42"

Zamierzam sprzedać ps3 wraz z amplitunerem i za te pieniążki kupić nowy ampli i odtwarzacz bd. Mam więc kilka pytań.

Ps3 z grami kontem itd. opchnę za max 1000zł

1. Za ile mogę opchnąć 3 letni Onkyo? Stan idealny (około)

2. Jaki bluray kupić? Zależy mi na odt. DIVX, najlepiej aby miał odtwarzanie txt także, obsługiwał zewnętrzne dyski/pendrivy (czyli wyjście usb) oraz puszczał dobry obraz, posiadał wifi no i może dostęp do youtube. Gwarancja min. 2 lata

3. Główne pytanie czyli jaki amplituner: przeglądając różne testy etc. wybrałem 4. Zależy mi na odtwarzaniu filmów bluray i divx. Ważne aby odtwarzał true hd i dts hd i brzmiał extra.

a) Onkyo TX-SR577 lub 578 (nie wiem czym się różnią) - za 1150zł mogę dostać 577 srebrny ale szukam czarnego

b) Onkyo TX-SR608 - droższe to (nie wiem czy się zmieszczę kasowo) 1600zł około

c) Onkyo TX-SR508 - 1150zł

d) ONKYO TX-SR308 - 1000zł

Zależy mi tylko na 5.1, hd i extra dźwięk

4. Czy po przesiadce z 506 na powyższe odczuje dużą różnicę? vs każdy z nich pokój mały 11m2

5. Co w sprawie cen powie sławny Ninja:D u którego kupowałem powyższy sprzęt audio

6. Czy może jest jakiś lepszy apli w dobrej cenie którego pominąłem

7. Czym dokładnie 577, 578, 308, 508 i 608 różnią się od siebie bo w specyfikacji nie widzę różnic
 

muaddib

New member
Proszę o nie zaśmiecanie tematu głupimi wypowiedziami. Ceny są z ceneo/sklepów z allegro- jak chcesz przepłacać twoja sprawa ale po co o tym pisać? Napisałem pytania a ty w ogóle off top walisz

Po przeczytaniu kilkunastu recek i testów: wybór tylko z 2

608 - mogę dostać za 1588zł (może o ninji lepszą ofertę dostanę;D)

lub

508 - za niezłą cenę 1136zł (może o ninji lepszą ofertę dostanę;D)

z tego co przeczytałem 578 i 508 są prawie takie same ale cenowo duża jest różnica
 
Ostatnia edycja:

schwarz

New member
Kolego nie skakaj tylko podziękuj grzecznie:twisted: Usiądź i poczytaj dokładniej o takich cenach, było już o tym na forum. Wpisz np w google rtvmax i zobaczysz czego się dowiesz. Na ceneo czy allegro są sprzedawcy którzy sprzedają towar nie od dystybutorów bez gwarancji producenta(z nic nie wartą gwarancją sklepową). Na stronach producentów są oświadczenia które sklepy nie były i nie są dealerami. Jak poczytasz o tym to szybko się zorietujesz że to właśnie początek listy z ceneo. Jeśli jesteś na tyle głupi żeby wierzyć w te ceny to twoja sprawa. Napisz do blacka i zobaczysz jakie są uczciwe ceny i mówię ci że odrazu możesz zapomnieć o tym że 508 kupisz za 1100 czy 1200 zł. 1400 zł na dzień dobry + przesyłeczka:twisted:
 

MORALISTA

New member
Kolego nie skakaj tylko podziękuj grzecznie:twisted: Usiądź i poczytaj dokładniej o takich cenach, było już o tym na forum. Wpisz np w google rtvmax i zobaczysz czego się dowiesz. Na ceneo czy allegro są sprzedawcy którzy sprzedają towar nie od dystybutorów bez gwarancji producenta(z nic nie wartą gwarancją sklepową). Na stronach producentów są oświadczenia które sklepy nie były i nie są dealerami. Jak poczytasz o tym to szybko się zorietujesz że to właśnie początek listy z ceneo. Jeśli jesteś na tyle głupi żeby wierzyć w te ceny to twoja sprawa. Napisz do blacka i zobaczysz jakie są uczciwe ceny i mówię ci że odrazu możesz zapomnieć o tym że 508 kupisz za 1100 czy 1200 zł. 1400 zł na dzień dobry + przesyłeczka:twisted:

Nie pier......l o jakiś absurdach.Całe życię kupuję sprzęt poza polską dystrybucją bo jest o WIELE taniej i serwisowałem na tzw europejskiej gwarancji za darmo!!!! Powtarzam ZA DARMO!!!!!!!!!!! Nigdy nie miałem z tym najmniejszych problemów - a jeżeli ktoś będzie miał jakąkolwiek obiekcje to wystarczy, że powiesz, że idziesz z pełnym kompletem dokumentów do tzw sądu konsumenckiego i po temacie. Pamiętaj, że największe wałki kręcą ci co są podobno oficjalni!!!!!
 

Jok3r

New member
Bez reklam
Napisz do blacka i zobaczysz jakie są uczciwe ceny i mówię ci że odrazu możesz zapomnieć o tym że 508 kupisz za 1100 czy 1200 zł. 1400 zł na dzień dobry + przesyłeczka:twisted:

No to słaba cena, bo za 1499 spokojnie można kupić 578 z polską gwarancją dystrybutora, chyba, że ma różnicę w cenie tylko 100 zł pomiędzy tymi modelami.
 

muaddib

New member
Gwarancja gwarancją - A tak naprawdę gwarancja to lipa- lepiej korzystać z niezgodności z umową:D Każdy sprzęt elektorniczny jest objęty 24 miesięczną rękojmią sprzedawcy w Unii EU.

Gw sklepu nie wiele zmienia - po prostu im wysyłam i mają mi dać nowy/naprawiony sprzęt i nie ma że nie mogą.

Ogólnie nie przewiduję aby mi się coś zepsuło;p ale jak już to sobie poradzę;)

Jeżeli są takie wysokie ceny ampli to mój używany też tanio nie powinien zejść:D nowy 506 najtaniej 1400zł kosztuje, ile realnie mogę wziąć za niego? 900zł?, 1000zł? Jeżeli mam 1800zł za 608 dać a za grosze oddać mojego to się nie opyla - niewielka różnica będzie. 508 już ma dekodery hd i mi za 1100zł styknie w takim razie
 
Ostatnia edycja:
Do góry