Amplituner+głośniki do tego

kondi24

New member
Witam
Mam zamiar kupić amplituner ONKYO HT-R518 i głośniki JAMO S 506 HCS 3(dvd już mam). Mam zamiar oglądać głównie na tym filmy, ale muzyki też będe dużo słuchał(różnego rodzaju). Czy ten sprzęt o którym napisałem będzie ok? Jeśli nie to podajcie swoje propozycje. Mam do dyspozycji około 3000zł. Może dałoby rade dokupić jakiś soobofer do tego w miare tanio. Proszę o szybką odpowiedź.
Pozdrawiam
 

kris_wormwood

New member
Jam masz 3000 to powinno starczyć na Onkyo 606 i Jamo S606 chyba, że tak poszły do góry ceny. Przy tym zestawie zależnie od powierzchni pokoju może już wystarczy bez suba, ew. zawsze możesz dorzucić jakiegoś za 400-500 pln później jak będzie Ci brakowało basu. Jamo 606 chodzą również w zestawach z SUB200, ale ludzie narzekają, że buczy z powodu wady konstrukcyjnej.
 

kondi24

New member
Niestety Onkyo 606 za drogi jest....na allegro są powyżej 2000 więc nie ma sensu bo głośnikow nie kupie dobrych.A ONKYO HT-R518 dlaczego jest zły...nie pasowałby do głośników które podałem czy jak??
 

gryzio

New member
Generalnie to tutaj nie mówimy o alledrogo... Zanim zaczniesz ferować wyroki zapytaj o proponowany wcześniej zestaw Blackninje na prv. :eek:k:
Dopiero jak to co on zaproponuje nie będzie Ci odpowiadać to szukaj czego innego :)
 

kaly

New member
Witam;

Niestety na ONKYO 606 TX-SR606 + Jamo S606HCS3 3 tysiączki dzisiaj to za mało. Jakieś 500 -700 trzeba dołożyć. Mnie też to boli, no ale cóż.

Pzdr
 
Do góry