Amplituner+głośniki do pokoju 8 m2

czlowiek33

New member
Witam. Mam salon 8 m2 połączony z kuchnią. Salon a raczej salonik to kanapa, 37'' i pioneer dv-410. Potrzebuje dźwięku 5.1 tanim kosztem audiofilem nie jestem sprzęt tylko do filmów do 1500zł może być i mniej ;)
 

czlowiek33

New member
Dzięki za odpowiedź już myślałem że będe musiał kupić ampli żeby mieć 5.1 lub właśnie te Logitechy. Małe pytanie odnośnie tych JBL musze kupić kablaka jakiegoś do podłączenia dvd czy jest w zestawie?
 

franeek

New member
blackninja napisał:
DVD go dekoduje :), a suby w logitechach często odbierają włoskie stacje radiowe.

nie zgodzę się z Tobą - to nie do końca włoski język - chyba docierają do Ciebie zniekształcone fale - musisz pokombinować z ustawieniem suba
 

czlowiek33

New member
Już miałem zamówić w audiovideo.com.pl ale 110 zł !!!! przesyłka co to za sklep nie ma tego zestawu nigdzie indziej może polecicie jakiś inny zestaw i normalny sklep.
 

pejotpe

New member
Bez reklam
Sub to kawał ciężkiego klocka w tym zestawie, głośniczki za to nie produkują dźwięku zbyt wysokiej jakości (miałem przez kilka ładnych lat - bodajże od 2001 roku, to wiem :D). Nie wiem, czy w tym przypadku nie skusiłbym się na Logitechy...
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Już miałem zamówić w audiovideo.com.pl ale 110 zł !!!! przesyłka co to za sklep nie ma tego zestawu nigdzie indziej może polecicie jakiś inny zestaw i normalny sklep.
Pisz na PW i załątwię normalny koszt dostawy.
 
Do góry