Amplituner do zestawu Dali Zensor 7 - 5.1.

Snikers89

New member
Bez reklam
Ogolnie rzecz biorac suby z bass refleksami troche lepiej sie w kinie sprawuja. Natomiast obudowy zamkniete sa szybsze i lepiej smigaja w stereo. Ja dla przykladu mam tak
c6c923e7fa4980f79a1114415d482faa.jpg

Niestety nie stoi to tak jak powinno ale musze schowac moje fronty przed corka a sa zbyt cenne zeby wpadly w jej raczki.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Dokładnie do kina ja bym wybrał coś z bass refleksem z rodziny velo w tej cenie a jak porównasz je z rel to usłyszysz o czym mówię. .. ;-) Na sąsiednim forum jeden kolega zamienił dwa rel t9 na jednego eq-max12 wiec odsłuch nie unikniony:)
Snikers te dwie 15tki to w jakim metrażu pracują.. ;-) ?
 
Ostatnia edycja:

Snikers89

New member
Bez reklam
Jakies 25 metrow hehe. Ale to wynajeta chata. Jak kuoie swoja to z pewnoscia salon bedzie wiekszy dlatego kupilem te 2 gadziny.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Rozumiem że przy nie których efektach zapierasz się nogami i rękami żeby Cię z kapci nie wyrwało. ... ;-)
Gratuluję, suby prezentują się okazale tylko szkoda że nie w jednym kolorze...
 

Snikers89

New member
Bez reklam
Drugi a raczej pierwszy jest w kolorze cherry. Okleilem juz 3 sciany na czarno ale przod to ciezka sprawa. Ustawione sa na okolo 1/3 mocy. Kazdy 34kg wagi i 380mm srednicy glosnik. Raz troche przesadzilem przy testach i mi szklanki ze stolow pospadaly i obraz ze sciany spadl. Ale to byla polowa mocy.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
Ostatnia edycja:
Do góry