amplituner do muzyki ~1000zł. Need backup.

kebab84

New member
Witam , chciałbym kupić amplituner:hmm: w szczególności chodzi o najlepszą jakość muzyki w cenie do

max~1000zł. Mam głośniki ~100W x 2 i 3 x 60W od kina domowego. Dość spore. Zestaw podłączam do

komputera. Często oglądam filmy :)



,
 
Ostatnia edycja:

darkmajin

Member
Bez reklam
czemu nie podales nazwy glosnikow?
wloz ten 1000 w wzmacniacz stereo bedziesz mial lepsza jakosc niz ktorykolwiek amplituner ..
 

kebab84

New member
darkmajin napisał:
czemu nie podales nazwy glosnikow?
wloz ten 1000 w wzmacniacz stereo bedziesz mial lepsza jakosc niz ktorykolwiek amplituner ..
głośniki akira... :p nawet dobrze dają :p z tym że amplituner jest kieeeeepy...

co do samej gry irytuje mnie słaba jakość ustawień mojego amplitunerka, i jak

mam cicho w pokoju to slychać delikatny szum w głośnikach... :)


n
 
Ostatnia edycja:

kebab84

New member
Ok, sprawdziłem już wszystko... i dalej nie wiem. Mam głośniki od kina domowego Akira 2 x front 100W 4ohm 2x 8ohm 30W oraz centralny 4ohm 60W
Chciałbym w takim razie dobrać do tego jakiś wzmacniacz/amplituner. Mam do wydania coś do 800-1000zł. Jeśli mógłbym Was prosić o doradzenie jakieś firmy, bądź konkretnego modelu bo tak naprawdę sam nie wiem już... Jeśli miałby to być wzmacniacz to jak te wszystkie głośniki do niego podłączyć, żeby się nie popaliło czy coś?
 

magik1973

New member
http://www.allegro.pl/search.php?st...&listing_interval=7&price_from=&price_to=1000 Moja propozycja to Harman Kardon. Wpisz na allegro, jest duży wybór i amplitunerów stereo i wzmacniaczy. Podpisuję się również pod tym, co napisał Pablo; wymień kolumny przy najbliższej okazji. Moje zdanie jest takie, że lepsze dobre stereo, niż słabe kino. Na dobrym zestawie posłuchasz muzyki i obejrzysz film, a na kiepskim 5.1 nie będzie ani dobrego kina ani muzyki.
 
Ostatnia edycja:
Do góry