Amplituner do 1400 co polecacie?

cyklonos

New member
Witam:

mam zamiar kupić ten aplituner: ONKYO TX-NR535 - 1 360 zł allegro.


Podobno jest on dobrym wyborem i w rozsądnej cenie??

czy może Yamaha RX-V479 -1 549 zł allegro
?? droższa choć prawie porównywalna?

miałby na początku grac na dwóch głośnikach od wierzy a z czasem będą dokupione kolumny 5.1. ale chciałbym się skupić na amplitunerach w sklepie powiedzieli mi bo chciałem kupić denona za 800 zeta że to niska półka podstawa i że ten onkyo będzie najlepszym rozwiązaniem jakościowo i w ogóle lepsze firma. co o tym sądzicie?
ogólnie opinie są o nim dobre choć na zagranicznej stronie trafiłem na same złe komentarze jakieś o nim i na jego temat..i sam nie wiem im więcej czyta człowiek tym bardziej się gubi.

pomieszczenie tylko 13m kwadratowych,
4.15 x 3.20 poddasze.
 

fred23

Member
Najpierw powinieneś posłuchac obu, bo i Yamaha i Onkyo mają inne brzmienie , któreś może Ci nie odpowiadać
 

mors111

Active member
Bez reklam
musi być nowy ?

z Onkyo polecam od 609 począwszy w górę czyli 616/636 .... , świetne do kina , w stereo też po kalibracji dają niesamowitego kopa dzięki zasilaczowi ponad 600W
 

cyklonos

New member
sąsiadów nie mam mieszkam na wsi :) wiesz jak to na wsi jeden od drugiego jak najdalej :D

najgorsze jest to że u mnie we włocławku jest taka dziura że nie wiem czy w mediaexpert będą mieli jakieś modele które człowiek sobie upatrzy czy wystarczy tylko onkyo czy yamaha firma i już będe wiedział jaki wybrać po odsłuchu obojętnie jakiego ampli?
 

Rafal7

Banned
Im więcej tym lepiej, wpisz w google salon audio Toruń i sobie pojedzisz trochę.
A może Pioneer VSX 924 kolego, to zeszło roczny model ale dość dobrze wyposażony
 

Rafal7

Banned
Ale ten pierwszy to model 923 a nie 924 :p

I 924 nie ma sobie równych w tym przedziale cenowym, jego następca według mnie jest gorszy.
 

cyklonos

New member
ajjj sie zagalopowałem widzisz te numerki... czyli tego z saturna 924 można by brać co nie?? Amplituner PIONEER VSX-924-S Srebrny -1797zeta
 
Do góry