amplituner czy wzmaciacz?

konrado26

New member
Zastanawiam sie nad tym co kolega mówi dobry amplituner ja nie jestem super audiofilem slysze różnice na kiepski wzmaku i dobrym oraz pomiedzy kolumnami. Styczność miałem nie raz z takim sprzętem jak i estradowymi ale nie znam sie ma tyle a to jak dla mnie nie jest mała kasa tak wiec nie chce kupić czegos co do sb nie pasuje. Kieruje sie peopozycjami innych i z tego wybieram ostateczna decyzję.
Sala myślę ze ma około 60m2.
czekam za dalszymi propozycjami.
PS: sory za błedy w razie co pisze z tel, prosze o wyrozumiałość
 

konrado26

New member
Fazer58 dzięki, ja sie nie zrażam doceniam chłopaków za to bo to cenne rady :). Ale ja szukam jakiegoś kompromisu aby połaczyć funkcjonalność z przyjemnością jak najlepszą jakością no i zmieszczeniem się w budżecie.
 

konrado26

New member
Ich główne przeznaczenie ma być do pokoju salo to dodatek jak nie dadzą rady to wrócimy ze znajomym spowrotem do jego estady :)
panowie a widze ze ci co maja te kolumny mają wzmacniacze które mają 75W na kanał czy tyle wystarczy aby rozbujać je prawie na maxa?
 

konrado26

New member
Nawet jeśli rozkręce wzmak na maksa to kolumną nic się nie stanie? Ani wzmacniaczowi? Wzmak może mieć np 100w na kanał i też nic sie nie stanie kolumną?
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Nie znam nikogo co daje na maxa. Chyba że jakiż wsiowy dj co wali zwykłe gówniane techno w remizie albo na wiejskiej sali... Chcesz nagłaśniać imprezy? Estradówki sobie kup...
Jeśli nie tajemnica to ile ty masz lat ??

Gość ewidentnie idzie na moc nie mając pojęcie, że to nie wszystko i nawet na 50% mocy spadną tynki ze ściany... Heco 900 za słabe na sale... Ludzie to nie jest Tiesto !!! A muzyka z kompa na wzmak i sala nawet na 100 osob nie zrobi z tego love parade... Nawet gdyby miał bowersy i mocny wzmacniacz.. To nie polecii :/ jak ktoś nie ma o tym pojęcia.. Dla mnie to taki temat podobny jak kupie tv do siłowni albo czy tv marki noname z auchan to dobry wybór.

Co tu nie zostanie polecone to i tak weźmie moc aby walić bez.celu basem techno
 

eedviking

Banned
Ten z pierwszej loveparade DJHitla w 1933 też szedł na moc ...końcówki mocy też mu padły...
26ff0ef4ece7a4058f70b32786c8ff85.jpg
 

konrado26

New member
Nie znam nikogo co daje na maxa. Chyba że jakiż wsiowy dj co wali zwykłe gówniane techno w remizie albo na wiejskiej sali... Chcesz nagłaśniać imprezy? Estradówki sobie kup...
Jeśli nie tajemnica to ile ty masz lat ??

Gość ewidentnie idzie na moc nie mając pojęcie, że to nie wszystko i nawet na 50% mocy spadną tynki ze ściany... Heco 900 za słabe na sale... Ludzie to nie jest Tiesto !!! A muzyka z kompa na wzmak i sala nawet na 100 osob nie zrobi z tego love parade... Nawet gdyby miał bowersy i mocny wzmacniacz.. To nie polecii :/ jak ktoś nie ma o tym pojęcia.. Dla mnie to taki temat podobny jak kupie tv do siłowni albo czy tv marki noname z auchan to dobry wybór.

Co tu nie zostanie polecone to i tak weźmie moc aby walić bez.celu basem techno

Kolego wyczuwam tutaj jakąś bulwersację i oburzenie nie wiem dlaczego...
Nie to nie tajemnica w tym roku 21 wiosen.
Nie chce bawić się w Tiesto i nie mam takiego zamiaru a jak pisałem estradówki posiadamy i napisałem ze te raczej nie będą brane na sale.
Nie nie idę na moc gdybym szedł na moc nie brał bym kolumn za 3tyś tylko za tysiaka i też by waliły badziewnym technem tak jak powiedziałeś. Nie masz racji ze cokolwiek by było polecone i tak wezmę co będę chciał bo moc. gdybyś zauważył mój inny wątek to wiedział byś że tak nie zrobię. ponieważ kolumny też zostały wybrane za pomocą uczynnych kolegów z forum za co bardzo im dziękuje:D
 

konrado26

New member
Panowie teraz ostateczna decyzja. Troche poczytałem troche przemyślałem wybrałem 4 faworytów w różnych propozycjach cenowych.
ONKYO TX-8150
YAMAHA R-N500
ONKYO A-9050
DENON PMA-720AE
który wy byście wybrali? Jeśli ktoś miałby jakąś propozycję pisać śmiało. Co najlepiej zgra się z tymi kolumnami :)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Kolego wyczuwam tutaj jakąś bulwersację i oburzenie nie wiem dlaczego...

nie koleżko, musisz więcej przebywać z nami, wtedy skumasz że dużo postów jest z humorem, tak jak ten z adolfem i jego wiecu :) a na telefonie ciężko pisać i wkładać emotki, na kompie lepiej jak teraz :)
:popcorn::popcorn::popcorn:


21 lat to wiele wyjaśnia :) z wiekiem dojdziesz do tego że liczy się technika a nie moc ;) :hmm:
 

konrado26

New member
nie koleżko, musisz więcej przebywać z nami, wtedy skumasz że dużo postów jest z humorem, tak jak ten z adolfem i jego wiecu :) a na telefonie ciężko pisać i wkładać emotki, na kompie lepiej jak teraz :)
:popcorn::popcorn::popcorn:


21 lat to wiele wyjaśnia :) z wiekiem dojdziesz do tego że liczy się technika a nie moc ;) :hmm:
Hehe już do tego doszłem tylko parę postów poczytałem i przemyślałem wszystko:) Co sądzisz o sprzętach które podałem powyżej? wiem ceny poniżej 2,5 ale jak dla mnie może i lepiej :D choć jeśli koledzy zaoferują coś ciekawszego to rozpatrzę wszystko :)
 
Do góry