ampli + głośniki do 2500 PLN

Tomeeli

New member
Witam,

Proszę o pomoc (wraz z ofertą na PW) w wyborze zestawu 5.1 - amplituner + głośniki.
Warunki - Pokój 4 x 3 m , TV PV80, dvd Pioneer 410. Głównie do kina 60-70 %. Chciałbym jak najbardziej ograniczyć ilość pilotów więc myślałem o amplitunerze Pioneera, ale nie upieram się przy tym wyborze.
Kolor ampli - czarny, głośniki - kolor jasny zbliżony do buku.

Cena do 2500 zł.

Pozdrawiam
 

Tomeeli

New member
zmieszczę. mam prośbę o propozycję dwóch zestawów - jednego z małymi kolumnami (w typie Infinity Beta HCS) i drugiego z kolumnami podłogowymi.
 

Tomeeli

New member
Przez weekend nastawiłem się na amplituner Pioneera - ze względu na prawdopodobną możliwość operowania jednym pilotem dwóch urządzeń (wydaje mi się, że mozliwe byłoby sterowanie dvd 410 pilotem do ampli - jeśli nie to wyprowadź mnie z błędu). Właściwie jest to jedyny argument - ale dosyć istotny - dla którego na pierwszym miejscu rozważam zakup amplitunera tej firmy.

Czy mógłbyś mi zaoferować jakiś sensowny ampli Pioneer?

Myślałem o zakupie QQ500 z subwoofer-em przed Twoją propozycją. Rozumiem, że zaproponowany przez Ciebie zestaw z QQ700 to 5.0 i nie posiada sub-a. Może dałoby się zmodyfikować tą ofertę do QQ500 + sub + amplituner zachowując te 2500 PLN.
 

Tomeeli

New member
czyli reasumując, wybór pomiędzy:

- JVC RXD-411 + QQ700 buk
- Pioneer VSX-818K + QQ700 buk
- Pioneer VSX-818K + QQ500 buk + np. Sub 51 DV buk

Proszę o ofertę na w/w zestawy.

Czy to JVC jest w kolorze czarnym i w czym jest lepsze od Pioneera 818?
 
Do góry