Ampli do rx 8

Darmo

New member
Elo,

Właśnie zakupiłem dwa front rx8 i central później dojdą jeszcze jeszcze dwa tyły
Niestety została ostatnia kwestia ampli z nienagannym stereo jak i podłączeniem do netu głownie radia i fajnie by było jakby można go było, aby można było oglądać tv bez wybudzania za każdym razem ampli. Ninja doradził mi AVR 460 ( moje preferencje troszkę się zmieniły ), ale on nie ma podłączenia do netu :/ Myślałem jeszcze o yamaha rx-v 1067.
Czekam na propozycje. Dzięki
 

czarny2807

Well-known member
Bez reklam
A dlaczego nie Yamaha? 660 i 760 to chyba cenowo podskoczyłeś niemalże dwukrotnie.
 
Ostatnia edycja:

Darmo

New member
Jest kilka rzeczy, które zapomniałem podać min.: 1.4, dostęp do radia internetowego, i puszczenie sygnału w standby. Myślałem o Cambrage Audio ale on chyba nie ma 1.4 :/
Dlaczego nie ładować się w Yamahe
 

Jok3r

New member
Bez reklam
Bo nikt pewnie nie słucha, bo się właśnie nasłuchał takich opini:p Po prostu sam sobie oceń jak Ci się podoba brzmieniowo i tyle. Ja też nie rozumiem dlaczego. Ja akurat 1067 polecam, podarowałbym sobie na pewno model 367, bo rzeczywiście jest słaby, no ale też tani, więc fajerwerków nie należy się spodziewać. Posłuchaj kilku ampli różnych firm i wtedy wybierzesz. Na pewno zyskasz dobry ampli i funkcjonalny, a brzmieniowo to najlepiej sobie posłuchać, a jak się spodoba to kupować.
 

kapsell

New member
Bez reklam
Mi na testach zedecydowanie do rx8 podpasowal HK460, w/w Yamahe tez odsluchiwalem i zupelnie mi nie podpasowala.

Zreszta w wielu branzowych mediach zetknolem sie z mocna rekomendacja RX dla HK.

Moge polecic z czystym sercem.
 

Darmo

New member
Rozumiem wszystko, tylko Cambridge Audio 650R nie ma 1.4 i brak internetowego radia, natomiast H/K 460 brak radia. Zastanawiałem się czy ewentualnie nie wspomóc przez popcorn 200?
Zastanawiałem się nad Denon 2311 jeszcze.
Ps. nie mam okazji na odsłuchy :(
 

Leszczu

New member
A po co ci te 1.4???
po drugie radio masz np w N-ce ja kozystam z niego i dziek jest wg mnie bdb ? chyba ze ktos ma inne zdanie??

Sam zastanawiam sie nad zmiana Denona 4306 ktory gra i dziala naprawde dobrzez ale jak to bywa czlowiek gonio do przodu i chcialby znowu na cos innego popatrzec,
Myslalem nad Cam 650r podobno w Stereo gra super mam teraz nowe kolumny Cantony i doradzano mi zebym dolozyl do pieca i kupic cos o duzym pradzie na koncowki;)
Moze ktos ma cos uzywanego ale spadlo z polki sklepowej i jest lekko zadrapane;)ja chetnie wlozee go do mojej szawki i nie bede swirowal /ogladal /tego z 5cm .
Ma to super grac.
 

Darmo

New member
Hej Kiki. Czekam jak narazie, bo nie mogę się zdecydować. Cały czas śledzę oferty innych producentów. Denon wypuścił 1912 i większe z radiem internetowym, ale czytałem, że nie ma sensu ładować się w 2312. H/K wypuszcza teraz też z dostępem do netu, ale cena kształtuje się na poziomie 5,5tyś. więc to za duzo uważam.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Pisemko od dystrybutora:
"Informujemy, że nasza oferta poszerzyła się o nowe amplitunery kina domowego. Są już dostępne modele Harman Kardon AVR : 165, 265, 365.
To bardzo wszechstronne urządzenia, wyposażone w złącza HDMI v1.4 z 3D, Deep Colour i kanałem zwrotnym audio, z najnowszymi dekoderami Dolby i DTS i wejściem BridgeIIIP.
Informujemy również, iż amplitunery AVR 155, AVR 255, 360, 460 będą dostępne jeszcze przez kilka miesięcy.
Amplitunery AVR 260, 660 i 760 będą natomiast dostępne jeszcze w 2012 roku."
 
Do góry