Amp pod Dali Concept 6

yarra

New member
Witam Wszystkich !!!!

Jestem tu nowy i zwracam sie do Was z prośbą

Zamierzam kupic Amplituner pod zestaw Dali concept 6, mam na myśli Denon 1908 i DVD 1940 ALE.....

Ostatnio posiedziałem na forum i Onkyo 605 wydaje mi sie lepszym wyborem
(zależy mi na jakości audio) kupie tez DVD i sam juz nie wiem jakiej firmy oba klocki. Kusza mnie de nowe dekodery w Onkyo

prosze o pomoc

pozdro

Przemek
 

roman0000

New member
wprawdzie mam inny zestaw dali - serię suite podpięte do denona 3806 i 2910 - ale charakterystyka tego sprzętu innych serii jest bardzo podobna. Dla mnie to najlepsze połączenie jakie sobie można wyobrazić. Zależy czego oczekujesz i czego tak naprawdę będziesz słuchał - ten zestaw o którym piszę gra wyśmienicie- miękko, delikatnie i subtelnie... tak jak na dali przystało ;)

p.s. aha - nie siedź na forum, tylko szoruj do sklepu i słuchaj różnych zestawów... akurat dali + denon możesz posłuchać w jednym sklepie, bo dystrybuuje je jedna firma :D
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Dali z CA z pewnością zagra ładnie. Jednak polecam Denona 2307 lub 2308. Model 19xx jest sporo słabszy.

ArtS :)
 

yarra

New member
witam i dzieki za pomoc

jak widze mam sie jeszcze nie przejmowac Onkyo 605 z dekoderami HD

zastanowie sie na 2308 i oczywiscie dvd 1940

jeszcze raz dzieki
 

Dwight

New member
Mialem przyjemnosc odsluchu Dali na Denonie i uwazam, ze jest to bardzo dobre polaczenie. Zwlaszcza dla osob, ktore stawiaja precyzje i wiernosc odtwarzania nad rockowego kopa.
Ja jednak naleze do tej drugiej grupy ;)

Udanych zakupow
 

yarra

New member
witam

amp wybrany, czyli Denon 2308 co do DVD mam dylemat. Zastanawiam sie nad 1940 a 2930. Czy warto doplacac do niego

prosze o opinie


przemo
 

yarra

New member
witam

mam dylemat

juz wybralem DENON 2308 + DVD 1940. zestawik super do Dali , lecz brak mu dekoderow HD. Zastanawiam sie czy jest sens kupywac ampa teraz bez tych dekoderow, czy sa one takim tylko dodatkiem ktory na obecna chwile nie wykozystam. mam 5000 zł i nie wiej jak je wydać. myslalem tez o DENON 2808 lecz braknie mi na DVD. Sam juz nie wiem :(


prosze o pinie
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Rozsądnie jest kupić 2808, do tego tanie markowe DVD, Panasonic, Pioneer. W kwocie sie mieścisz masz dekodery i zaraz będziesz mógł kupić HDDVD lub bluray.
 
Do góry