Amp kolumny 5.1 i ps3 do 5000

scorn

New member
Witam
Poszukuje amplitunera i głośników 5.1
Użycie:
-filmy
-muzyka (metal i blues więc raczej dobry bas)
-gry (ps3)

chcę używać ps3 jako odtwarzacz filmów. cena do max 5000zl
kino domowe podlaczone do SHARP lc 52hd1e. Oczywiscie zalezy na jak najlepszym stosunku cena/jakosc ;)
prosze o doradztwo :)
 

Shagohad

New member
Bez reklam
Mysle, ze wiele osob Ci poleci ten zestaw co ja podalem ;). A JBL maja swoj specyficzny dzwiek, szczegolnie jesli chodzi o bass. W kazdym badz razie Jamo do kina beda idealne ;). jednak z drugiej strony, do muzyki jakiej sluchasz nie wiem czy nie bedzie lepszy JBL...
 

scorn

New member
OK dzięki za info, ale co oznacza specyficzny? Zależy mi także na dobrym odsłuchu muzyki jak napisałem głównie "ciężkiej" i druga kwestia czy warto w ktorys z elemntow kina wsadzic jednak wiecej kasy czy taka konfiguracja nie dla hardocorowego kinomana wystarczy :p Aczkolwiek jest troche we mnie audiofilstwa i pragnienia usłyszenia dość "mięsistego" basu
 

Shagohad

New member
Bez reklam
Powiem wprost: jesli dolozysz 1000zl to masz Yamaha 661 + JBL Cinepack + PS3 i wtedy napewno bedziesz uradowany :]. Zarowno w kinie jak i muzyce
 

Shagohad

New member
Bez reklam
Poczytaj w odpowiednich tematach :). Na stronie glownej znajdziesz, bo osobiscie ciezko mi cos powiedziec. Ale raczej wszystko powinno byc ok.
 

orhm

New member
jamo albo dali

rzeczywiscie jamo 606 + sub albo zestaw dali. i ampli około 1000pln. yamaha ok, rozejrzałbym się też za jakimś onkyo budżetowym.
i nie sugerowałbym się cena za pojedyncze dali, bo zestaw 5.0 mozna dostac za <2500 w wybranych kolorach u wybranych sprzedawcow, gdzie sama para frontow niby kosztuje 1800...

najlepiej pojsc do sklepu i posluchac obu (dali, jamo) z subem i bez.

ps3 do filmow - na bd? ujdzie. ogolnie czasem sie artefakty pojawiaja. chyba ze to wada egzemplarza. ale konsola i bd za ta cene, to po prostu smieszne pieniadze. zwlaszcza jesli nie boisz sie allegro itp., gdzie jest taniej niz w sklepie.

offtopic: co ciekawe, tv lcd grundig 42" fullhd za 3k ladnie z ps3 dziala, a taka niby dziwna firma...
 
Do góry