Alternatywa dla Toshiby 40ZF355 POMOCY! (ew. gdzie kupić ten TV)

Kondrah

New member
Witam!
Podjąłem decyzje o zakupie Toshiby 40ZF355.
Okazało się, że TV jest nie do kupienia:( Następca tego TV będzie w styczniu 2009.
Co mam zrobić!!!:) Pomóżcie! co innego kupić albo gdzie dostać ten TV?

Pozdrawiam i proszę o pomoc
 

siwy25

New member
Kondrah napisał:
Witam!
Podjąłem decyzje o zakupie Toshiby 40ZF355.
Okazało się, że TV jest nie do kupienia:( Następca tego TV będzie w styczniu 2009.
Co mam zrobić!!!:) Pomóżcie! co innego kupić albo gdzie dostać ten TV?

Pozdrawiam i proszę o pomoc

...kolego wejdz na ,,ceno'' i tu przed chwilą sprawdzałem w kilku sklepach pisze ,,produkt dostępny''
Pozdr.
 

Kondrah

New member
jedna rzecz to to co jest napisane a druga czy faktycznie jest. Obdzwoniłem wszystkie sklepy zarówno z ceneo jak i ze skapca i nic.

Jednocześnie odradzam wszystkim zakupy w sklepie plazma-lcd.pl z Warszawy. Wczoraj zarezerwowałem tam właśnie tę Toshibę, miała czekać do dzisiaj do 18.00 o godz. 12.00 dostałem smsa, że właśnie ją sprzedali - skandal i zaro szacunku do klienta:( nie ukrywam, że jestem wściekły na tę sytuację. Polityka Toshiby też jest dla mnie czymś nienormalnym kompletnie, jak może się jeden model kończyć (dobry model) a jego następca wychodzić za 3 miesiące!
 

Kondrah

New member
Siwy dzięki za pomoc:)

Zastanwiam się jeszcze czy nie kupić po prostu Sony KDL-40W4500 i dać sobie spokój z Toshibą. Wszelkie sugestie mile widziane:)
 

Bobok

New member
Pośpiech jest złym doradcą , upatrzyłeś sobie dobry TV (Toshiba) więc się go trzymaj. Chyba Cie nie zbawi te kilka(naście) dni czekania , może gdzieś sie pojawi .
Pozdrawiam.
 

siwy25

New member
Bobok napisał:
Pośpiech jest złym doradcą , upatrzyłeś sobie dobry TV (Toshiba) więc się go trzymaj. Chyba Cie nie zbawi te kilka(naście) dni czekania , może gdzieś sie pojawi .
Pozdrawiam.

...w zupełności zgadzam się z kolegą Bobok, co prawda Sony w 4500 też jest ok! ale ja też bym jeszcze poszukał tej Tośki!
 
Do góry