Alternatywa dla Sony KDL 50W829.

Witam.
Mam zamiar kupić ten TV. Ale, że nie chcę ograniczać się do jednego modelu chciałbym mieć możliowść wyboru. Jakie polecilibyście modele o podobnych funkcjach i cenie do tego modelu? Najlepiej ze stajni Panasonica, Sharpa i może Philipsa.
Pozdrawiam


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
 

Jakub1811

Banned
Witam serdecznie. Podepnę się do tematu ponieważ też się zastanawiam na zakupem Sony w829 a Philipsem PFS7509. Głównie zależy mi na obrazie i dźwięku. Tv oglądamy głównie wieczorem i są to filmy seriale programy sportowe. Nie specjalnie zależy mi na funkcjach internetu i 3D. Który według was lepiej się sprawdzi Sony czy Philips?
 
Witam
Z tych podanych przez Ciebie najbardziej zainteresował mnie ten Philips. Ale jego cena jest prawie 1000 zł wyższa niż Sonego a i bardzo trudno go gdziekolwiek znaleźć. A plazma Panasa 50VT60 jest warta uwagi?
 

piteron

Active member
Bez reklam
Maciej
moim zdaniem za pierwszym razem bardzo dobrze wybrałeś,żeby nie napisać optymalnie w tym przedziale cenowym
 
Hahaha, dzięki. A możesz polecić jakiś sklep gdzie można tani kupić ten model? Długo jesteś tu na forum, może znasz kogoś kto handluje TV. Ja tutaj głównie siedzę w dziale audio :).
 

piteron

Active member
Bez reklam
Zapytaj Kikiego
a od siebie dodam że teraz w Sony Center maja 4 letnia gwarancje i wiem że można ładnych parę zl zbić z ceny na półce
Podjedź do M1 w Markach jak dobrze pogadasz i będziesz miał gotówkę w reku to zrobią cenę na poziomie najniższym w Ceneo
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jak będziesz niebieski dostaniesz specjalna ofertę , i jeszcze gratis Radyjko i kalibrację.
 
Witam ponownie. Trochę mi się zeszło i dopiero teraz sie zabrałem do zakupu :). Pojawił mi sie tylko mały problem bo znalazłem te dwa modele:
1. Panasonic TX-L47DT60E
2. Philips 46PFL8008S
Oba są w cenie tego Soniaka czyli ok 3600 zł. Wiem, że są modele które kosztowały ponad 5k. Problem w tym ze są to modele z wystawy, wiec mam jakaś taka obawę kupna takiego tv. Pomożecie sie odnieść do tego jakoś, czy mimo to warto?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zdecydowanie najwyższy model to Philips serii 8008 i to zarówno pod względem jakości jak i wyposażenia.
 
Ok. A jest coś na co warto zwrócić uwagę kupując tv z wystawy poza widocznymi mechanicznymi uszkodzeniami? No i czy ta cena jest okazyjna.
Pisałeś wcześniej, ze jak bede "niebieski", to znaczy ze jak bede miał konto premium tu na portalu tak? :)
 

piteron

Active member
Bez reklam
trzeba zwrócić na to samo uwagę jak przy zakupie nowego TV
Przy zakupie wystawowego masz przynajmniej ten komfort że jak coś miało się już stać to na pewno przy działaniu ok 10 h na dobę na pewno by się już stało(wypalone piksele itp)
 
Ok, dzięki za pouczenie, a jak z tym Philipsem, najlepszy z tej trójki?
Czytałem test Kikiego na temat tego Panasa i był ok, a Philipsa tu nie ma testu :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry