alternatywa dla sam ue55b7000

martin75

New member
Witam
w temacie tv jestem kompletnym laikiem, przy wyborze, kieruje sie wylacznie subiektywna ocena obrazu aczkolwiek istotna jest dla mnie mozliwosc odtwarzania przez usb plikow w divx i materialu hd (mkv)- brak w domu ton plytek i unikniecie koniecznosci budowania media center:);
od jakiegos czasu grzebie w necie i ogladam w sklepach rozne tv - moj wybor padl na samsunga ue55b7000 niemniej jednak, zastanawiam sie, czy istnieje dla niego jakas alternatywa, oczywiscie w podobnej cenie(9000) i wielkosci;
byc moze ktos mial podobny dylemat - bede wdzieczny za kazda podpowiedz;
Pozdrawiam
 

martin75

New member
no i znalazłem jeszcze sam ue55c6500 - wg producenta nowszy model niż b7000 - roznice: design, procesor graficzny i audio? o ile można im wierzyć;
 

Kampaj

New member
Bez reklam
Troszkę bardziej "nienaturalna" biel znaczy przesycona(porównanie modelu 46'). Mniej multimedialny i dźwięk nadal kiepski;/
Jeśli chodzi o naturalność to polecam Toshibę LCD 55ZV635(choć biel podobnie przesycona na dynamicznym poziomie(w energooszczędnym trybie ten Tv świecił najlepiej na sklepie-wygrał nawet bitwę z plazma Pioniera i wyżej wymienionym samsungiem seria B.)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
wymieniać można jeszcze wiele .
Ale żeby w miarę dopasować do potrzeb trzeba podać jakie masz warunki w mieszkaniu. I czy jest coś jeszcze ważniejsze od
istotna jest dla mnie mozliwosc odtwarzania przez usb plikow w divx i materialu hd (mkv)-
 
Do góry